Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok/nők akiknek sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők akiknek sok egyéjszakás kalandjuk volt , tényleg elég az , hogy csak ürítésre használják őket?

Figyelt kérdés
Egyéjszakás kaland, vagy ketten is dugták, vagy egy buliban akár több muki, vagy lesz.pott több mukit valahol.... szóval ez tényleg elég ?
2021. aug. 5. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Én nem nagyon értem a kérdést. Az egyéjszakásba pont azért megy bele sok ember, mert az ember úgy leadhatja a szexuális feszültésgét, elköszön aztán jobb esetben sosem találkoznak többet.
2021. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Üritésnek is fel lehet fogni de leginkább csak levezetni a szexuális feszültséget.
2021. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem elég ennyi, nem is volt ilyen soha.
2021. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Volt pár egyéjszakásom, kapcsolatban ezerszer jobb a szex, de mivel én is csak szexet akarok egyéjszakásnál ezért nem fogom azt érezni hogy kihasználnak.
2021. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem is értem. A szexhez ketten kellenek. Ha egy nő ilyet keres vagy belemegy, akkor azt ő is élvezi. Szóval nem értem ezt a kihasználás meg ürítés elméletet
2021. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Én sem értem ezt az elméletet... szeretem az olyan nőket akik egyéjszakára akarnak kefélni egyet, több is lehetne. Van olyan is hogy állandóra jártok össze, aztán ő még kiegésziti azt esténként, akkor az is gusztustalan?
2021. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Azért nem értitek mert a kérdező a saját világképét vetíti ki a kérdésében.

Vaskalapos kérdés azt sugalmazva hogy egy nő nem élvezheti a szexet spontán módon alkalmival egy férfivel.

És csak a férfi élvezhet úgy hogy üríti a spermáját.

Hát lényegében a kérdésben való állítás nem igaz így értelmes választ nem lehet rá adni.


Kérdező a világ sokat fejlődött, változott mondjuk az 1950-es évek óta amikor is még azt járta hogy a nők csak kényszerből érdekből családfenntartásból szexelnek és nem élvezetből, ami régi nézet azóta jócskán megdőlt.

2021. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!