Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz egy ilyen alak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz egy ilyen alak?

Figyelt kérdés

Szóba se állnátok hasonlóval?

[link]


2021. aug. 5. 16:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Én lány vagyok, de nem nagyon értem, mi kivetnivaló lenne egy ilyen testfelépítéssel :D
2021. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
65%
elég undi szerintem
2021. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
58%
Ő is nő csak vékonyka. Beteg, anorexiás. Strandszezon van, sokan még néznék de nem azért mert tetszik hanem mert ilyen vékony. Valakinek tetszik de nekem nem.
2021. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Az biztos hogy fura. Mert pl a lábai tök rendben vannak, viszont kilógnak a bordái. Nem a lengő bordákra gondolok, a melle felett is simán kiállnak.
2021. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
41%
Átlagos testalkatú (se nem vékony, se nem duci) azt mondom, hogy nem gáz. Egyébként ha körbenézel az ismerőseid között, láthatod, hogy sokan nem kimondottan szépen vagy jó alakúak, mégis van kapcsolatuk. Szerintem ez az alak jó.
2021. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
64%
Ez borzasztóan vékony... a pörkölt csak a lábát erősitette kb... nekem nem jön be az ilyen vékony alkat, szinte eltörik a válla.
2021. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
63%
5 átlagos? kórosan sovány. Milyen átlagos :D
2021. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%

#7 Kihagytam, hogy átlagos testalkatúként.


Tehát nekem van átlagos testalkatom, ő tény, hogy vékony, de szerintem szép a vékonyság. Én mindig arra vágytam

2021. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
33%

Elég izmos lábai vannak, sportol valamit vajon?


Amúgy teljesen rendben van, nincs elhízva.

2021. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Aki azt írja hogy normál testalkat az nem tudom melyik képet nézi. Van a nő 45 kg jó indulattal. Ez nem felnőtt női testsúly hanem 14-15 éves lány testsúlya. Sajnos itt tartunk hogy 30 kg is szép és átlagos.
2021. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!