Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős dominához járok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős dominához járok, felvetette hogy hordjak erényövet 2 találkozó között, a hétköznapokban is. Szubmisszívekhez szól a kérdés belemennétek ilyesmibe?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én igen de engem alapból vonz az orgazmuskontroll/megtiltás.

szub vagy pont te szabod meg hogy mit lehet és nem a domina ha neked nem jön be akkor mondj nemet.

Talán alapon viszont biztos nem menj bele mert csak sérülni fogsz.

2021. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja, ha kétségeid vannak, ne menj bele. Ha ki akarod próbálni, tegye fel a szeánsz elején és vegye le a végén, és ha arra az egy órára tetszik, akkor megbeszélhettek több időt. Pl. előző nap felteszed magadnak és majd ő leveszi ha találkoztok, aztán két nappal korábban kell feltenned stb.

Én egyből belemennék, mert már rég ki is akarom próbálni valakivel, de jelen esetben az a fontos, hogy te mit akarsz, mert rajtad lesz, nem rajtam :D

2021. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A szeánszon már többször is felkerült, izgalmas, olyankor tetszik. Amikor pár hónapig nem tudtam élőben találkozni vele, azt mondta vegyek egyet magamnak és küldjek róla képet, beszereztem egy sajátot, sokkal kisebb, de egy fokkal kényelmesebb is, mint ami nála rajtam volt. Párszor volt rajtam pár órát de ennyi. Valahogy azt hogy napközben hordjam, nem találom olyan izgalmasnak, eléggé zavar, aludni pedig egyszer próbáltam meg benne, de fél óra után levettem.
2021. aug. 6. 22:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez nem neked való vagy rossz a méret. Szerintem utóbb túl kicsit vettél. Ha belefer vegyél egy 2-3 cmel nagyobbat. Ebben aludni is szokott az akinek ez tetszik, sokan vagyunk 7/24igy a bdsmen belül.
2021. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozhatok vele hogy veszek egy másikat, habár az úrnő javaslatára vettem ezt és szerinte a méret tökéletes, csak túl kényes vagyok
2021. aug. 6. 22:12
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem is csak azzal van a baj h kényelmetlen. Biztos meg lehet szokni ha elég ideig hordja az ember. Legalábbis remélem. Inkább az ijesztett meg h innentől akkor mindig hordanom kéne, bárhova megyek, edzeni, munkába vagy nyaralni a haverokkal, stb, inkább ez zavarna benne
2021. aug. 6. 22:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért vetette fel, mert vágysz rá, ez is a "játék" a dominához történő kötés része. S te is tudod úgyis megcsinálod 😂
2021. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor megmondod neki, hogy nála szívesen hordod, de amúgy a magánéletedbe nem szeretnéd belekeverni mert túl kényelmetlen a hordása. Ennyi, nem kell ezt túlgondolni. Ha később meggondolod magad, akkor szólsz neki hogy most már kipróbálhatnátok.
2021. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem a kisebb az ideális. Én előszőr 1,5 centivel nagyobbat vettem. Nekem éjszaka az volt a rosszabb mert kicsit merevedett benne a farkam és húzta a golyóim mint állat. Plusz a pici (nekem az 4,5cm) megsem látszik nadragban:)
2021. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az enyém elég kicsi, az egyik legkisebb, de ebben még pont elférek.

Egyébként az lett, hogy írtam neki hogy nincs kedvem hordani, de aztán múlt héten újra mentem hozzá, és persze rávett hogy rendesen hordjam.. :)

Úgyhogy most már egy hete megint próbálom hordani, annyi könnyítést kaptam hogy 2 napokra van rajtam, utána egy nap "pihenő", így kezdek hozzászokni, de azért még utálom, elég nagy nyűg..

Elvileg szeptember végére már egy hétig kell kibírnom, és októberben pedig végig rajtam lesz. Eléggé tartok tőle, hogy fogom kibírni..

2021. aug. 24. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!