Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nem agódtok az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nem agódtok az első szex elött,hogy estleg kicsinek fogja tartani a barátnőtök a vesszőtöket?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Soha nem gondoltam ilyesmire. És csak amiatt szoktam aggódni, hogy a nő nem néz ki jól ruha nélkül, és nem izgulok fel rá.
2021. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem aggódtam, inkább vigyorogtam mint a vadalma hogy "na most, na most, nem leszek máááááán' szűz" (alkalmi volt az első).
2021. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mivel nem kicsi 😐
2021. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem aggódnék, mert tudom, hogy annák tartaná. Max letagadná.
2021. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Legelőször gondoltam rá, de aztán soha többet. És de, volt olyan, hogy egyértelműen kicsi volt, és nagyobb kellett volna neki, de akkor sem éreztem magam szarul. Ekkora nőtt nekem, ő meg átlagon felül tág volt, ennyi.
2021. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
#5, mintha én írtam volna! Illetve én még legelőször se, azt hittem, hogy elég nagy. Később megtudtam, hogy éppenhogy elérem az átlagot...
2021. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

6os

Nekem az segített, hogy a legelső barátnőm, bár nem volt szűz, de olyan szűk volt, hogy úgy szorított, mint a satu, és még vigyázni is kellett, hogy ne nyomjam neki erőből tövig. Ez baromi nagy önbizalmat adott, azt éreztem, hogy a farkam milyen jól kitölti, és elég is ez a méret. És a legtöbb lánynak elég is volt, akikkel voltam, csak amint írtam fennebb, volt olyan is, akiben szinte harangozni tudtam. Érződik az férfi részről is, mikor nem töltöd ki ahogy kéne. De nem zavart. 5ös voltam

2021. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2021. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy aggódom. Az első "barátnőm" kiröhögött és megalázott, azóta hiába volt 2 komoly barátnőm akivel jó volt a szex, meg sok egyéjszakás kalandom. Az első alkalom előtt még mindig be tudok parázni rendesen. Egyéjszakásnál nem annyira, de komolyabb csajnál ráparázok rendesen, abból meg ugye tudjuk h sok jó nem sül ki.
2021. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Aggódok vagy nem aggódok, ez van ami van, ezzel kell kezdeni valamit. Hiàba az aggodalom, úgy sem fog megnőni. De ne aggódj, ha jó a technikàd, nem vagy semilyen hàtrànyban.
2021. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!