Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap vertem és apám benyitot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap vertem és apám benyitott, nem látta afarkam de a nadrágom huztam fel és érthetö volt mit csináltam, nagyon ciki volt, ti mit csinálnátok ha ez történe?

Figyelt kérdés
Nagyon roszul érzem magam
2021. aug. 6. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Aludnék rá egyett
2021. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted apád ilyen idős korában mit csinált? 😂 Zárd be legközelebb az ajtót amikor recskázol és probléma megoldva. Ne érezd magad kényelmetlenül, mindenki csinálja! (de ne is mutogasd direktbe, szóval ajtó bezár legközelebb, apád meg rájön hogy tinikorában ugyanilyen volt és legközelebb kopogni fog)
2021. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Megtanulnám használni az ajtózárat.
2021. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmentek dolgozni és a kapu zárva volt, csak haza jött mert ithon hagyot valmait
2021. aug. 6. 22:38
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem legközelebb hívd meg egy közös farokverésre 😋
2021. aug. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Kérdezd meg azt a lányt aki tegnap hasonlóan járt mint te, csak vele szállodában esett meg a történet. Lehetséges hogy rokonok vagytok?
2021. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ajtót zárd be!
2021. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne agyalj ezen. Ő is csinálta. Max magába elnosolyodott. Vagy nem. De mindenesetre a fia, már nem kisfiú,es csinálja. Ennyi. Véletlen baki előfordul...gondolhatod nálam mennyire gaz volt, hogy úgy volt nem lesz itthon senki, erre hazajött anyam pasija, de nem hallottam, es mikor nincs itthon senki bugyiba vagyok. Felül semmi. Azt hittem senki nincs itthon, így szoba ajtó kinyit, es mennek ki erre szembejott velem a pasija úgy h semmi nem volt rajtam. Szerinted? Hat azonnal eltakartam a melleim es ö se tudta hirtelen merre nézzen, de nyilván latott mindent. Eleg gaz volt. Ez oar napja volt. De úgy voltam vele, jó leszarom nem érdekel. Most ha ezen kattogok, akkor se tudom megváltoztatni a történteket. Ez van. Látott. Most mitcsináljak? Nem direkt flangalok így előtte. Sose tenném.
2021. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Lépj tovább, képzeld eddig is tudta rólad. De még anyád is. Na és?
2021. aug. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Legközelebb majd bekiabál:Szia Pista fiam!Megjöttünk anyáddal és a barátnőjével meg a férjével a munkahelyről. És a szerelő is itt áll melletünk! Tedd már el a farkadat, a szerelő meg szeretné nézni nálad a radiátort!
2021. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!