Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztetek már olyat, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy nem is a szexre, hanem egy bizonyos! fajta szexre vágytok nagyon?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy én hónapok óta teljesen jól elvagyok szex nélkül, nem szenvedek a hiánytól. Mert nem maga a szex hiányzik, hanem egy bizonyos fajta partner/szex. Mégpedig egy domináns férfival egy igazán van dugás. (sub vagyok)

Emiatt nem is gondoltam, hogy volt szexpartnereket felkeressem vagy ismerkedjek valakivel szexre stb. Egyáltalán nem izgat, úgy érzem a sima szex nélkül meglennék még nagyon sokáig. Viszont ez amit írtam, nagyon hiányzik, szinte bekattanok annyira vágynék rá. De ezt meg ugye nagyon nagyon kevés férfi tudná megadni. Tehát baromi rossz esélyekkel indulnék, ha ilyesmit keresve regisztrálnék valami társkeresőre.

Tudom nem annyira átlagos, amikre vágyom, de nem is gondolom annyira extrémen betegesnek. Olyanok mint pl hogy könnyesre szopasson egy pasi, letolja a torkomra a farkát, merjen erősen fojtogatni, befogni a szám, felpofozni, elverni a fenekem, dugjon meg keményen stb. De erre szinte lehetetlen partnert találni.

Ti voltatok már ilyen helyzetben, hogy mondjuk a sima szex nem hozott lázba, de egy fétisetek megéléséért viszont bármit megadtatok volna? Már azon is gondolkodtam, hogy talán fizetős pasitól megkaphatnám ezt. De kicsit félek a betegségektől, meg ugye nem lehet tudni, hogy ki a valóban ügyes, meg akivel nem azt érzem, hogy csak a pénzem kell neki.

(Hozzáteszem nem vagyok ronda, de a megfelelő pasik nem nagyon találtak meg eddig)

Vagy szerintetek valahogy el lehetne tüntetni a fejemből ezt a sóvárgást?


2021. aug. 8. 14:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Készségesen segítséget felajánló pasik 3..2..1..
2021. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várnék, nem jelentkezőket. Nem azért írtam a kérdést!
2021. aug. 8. 14:45
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Most erre milyen választ vársz?


Jelentkezők lesznek, ha akarod ha nem. Semmi extra nincs ebben amit írtál nyugodtan regisztrálj egy szex partnerkeresőre.


N

2021. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen éreztem, nem könnyű ilyen specifikus szexualitású társat találni
2021. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető, ahogy érzel.


A barátommal mindenféle (sima, romantikus, vad, stb.) szexet élvezek, de valamikor neki vagy nekem előjön, hogy aznap konkrétan egy valamit szeretnénk megélni. Ilyenkor csak ez az egy dolog tud minket igazán kielégíteni. Kicsit mint amikor vágysz egy konkrét ételre, és a többi tudod, hogy nem lenne olyan finom, mert nem azokra vágysz.


Azt nem tudom, hogy mi lenne számodra a legjobb megoldás ebben a helyzetben. Talán tényleg megérné elmenni egy fizetőshöz. Biztos vannak ehhez oldalak, ezeknél általában lehet mások véleményét olvasni.

2021. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Igen, én pont fordítottan érzem ezt, tehát szub férfiként, hogy egy domináns nő lealázzon, alkalmazva lábfétises dolgokat is.
2021. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Folyamatosan így érzek, amit nem kaphatok meg.

Férfi vagyok, szóval nem kell privátozni.

2021. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Én is hasonlóként vagyok,szub lányként.
2021. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
És ti hogy kezelitek ezt a feszültséget?
2021. aug. 8. 15:08
 10/24 anonim ***** válasza:
6#: maszti, képek nézésével.
2021. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!