Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagytatok már ki lehetőségeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok már ki lehetőségeket amiket később megbántatok?

Figyelt kérdés

Nekem pl. volt több olyan ismerkedésem is nőkkel, ahol laza kapcsolatról volt szó, csak szexről.A legtöbb ilyen beteljesült.Akadt olyan is ami ilyen-olyan okból nem valósulhatott meg.Viszont volt olyan is, ami igazából csak rajtam múlt volna.De inkább hagytam,és nem mentem bele.Utólag ezeket mindig bánom...hogy lemaradtam egy jó élményről.Még ha mondjuk a partner nem is a legvonzóbb volt, akkor is :)

Ti éltek minden adódó lehetőséggel? Egyszerűen fogalmazva megdugtok akit meglehet? :D



2021. aug. 8. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Csak a balf.szok csinálnak ilyet:) a normális férfiak azokkal szexelnek, akiket vonzónak találnak
2021. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként igen.
2021. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van három az életemben amit kihagytam. Akkor jó döntésnek tűnt, de ma már nem. Sok a 3 vagy kevés? Nem tudom.

44f

2021. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem dugtam meg mindenkit akit tudtam volna, ez is növeli az önbecsülésem, nem bántam meg hogy nem mentem bele.
2021. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer egy falunapon egy akkor még kevésbé ismert színész pasi csapta nekem a szelet. Illetve nem tudom mennyire volt ismert mások számára, de én nem igazán tudtam, ki ő.

Pedig piszkosul helyes volt, éppen az esetem, barna haj, barna (punciig hatoló, eszméletlen dögös) szemek. Meghívott erre-arra, beszélgettünk, számot cseréltünk, aztán még jó darabig találkozgattunk, udvarolt nekem.

Szép lassan megtudtam, hogy ki ő, és bár akkorra már jócskán belezúgtam, nem akartam abban a világban élni. Se félni attól, hogy előadások után hány csajt húz meg mellettem.

Úgyhogy akkor nemet mondtam neki. Bár időnként ma is beszélünk, de rendesen megbántam, hogy elhajtottam. Azóta sem találkoztam ennyire talpig úriemberrel.

Tudom, hogy nem nőkhöz intézted a kérdésed, és nem is ebben a témakörben. De ma pofázhatnékom van :)

2021. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen! Többet is! Állítólag majd a túlvilágon az orromra húzzák! F.
2021. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt pár okádmány, akiknek már a nézésükből látszitt a szándékuk, és hát hányingerrel az ilyen nem megy... amúgy viszont nem tetszem a nőknek, nem kaptam még komoly kísértést erre. Kivéve a párom.
2021. aug. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!