Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon sokakat izgat a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sokakat izgat a cuckold a "bika" oldaláról is?

Figyelt kérdés
Engem az alfahím oldalról izgat egyre jobban (holott külsőre sem, viselkedésre sem volnék az a "tipikus"...). Mindig is szerettem olyan dekoratív lányokkal szemezni, akik épp a párjukkal voltak, és nagyon sok esetben a lányok is fogékonyabbak a "titkos, bűnös" flörtre olyankor. Izgalmas játék, csak óvatosan :) Ennek egy folytatása az a fantázia, hogy a pasija szeme láttára rendezném le. Meglepően sok fiú gerjed erre, hogy a barátnőjüket más férfi teszi magáévá, de azt nem tudom, hogy a lányokat is izgatja-e ez a szituáció...
2021. aug. 9. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Azzal kezded a kérdést, hogy a "bika" oldaláról, majd azzal fejezed be, hogy nem tudod, hogy izgatja-e a lányokat is. Döntsd már el, hogy mire vagy kíváncsi :D


Engem vonz, hogy más nőjét tegyem magamévá, de nem úgy, hogy ott van a másik férfi és nézi. Sokkal jobban izgat, ha tudom, hogy egy balfaszról van szó, akinek fogalma sincsen az egészről.

2021. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem cuck oldalról vonz. :)
2021. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, van akiket izgat, bár még több pasit az hogy az adott nőt meg...ná 😂 S vannak párok akik plusz játékosokat keresnek - ugyebár ketten vannak a storyban amikor 2f1l felállások vannak, ha a nőt egyáltalán nem izgatná akkor nem menne bele. Ettől ezekben a szitukban sokszor a nő párja a hangadó nem pedig a beszálló játékos.
2021. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, mennyire számítok dekoratívnak, ettől függetlenül részben izgat ez a felállás. De én másként vágyom rá, tehát a bika lenne a néző és csak sóvároghatna, amíg a másik megkap az ágyban. Engem az izgatna, hogy tudnám, hogy néz és vágyik rám közben és én is vágynék rá nagyon, mégis a másikkal szexelnék, aki nem a párom lenne. (Párommal nem szeretném, a megalázás része nem izgat.) Két vonzó férfi, a vonzóbbik a néző. És persze a végén azért ő is megkapna, sőt, ő lenne a főfogás az előétel után. A látvánnyal való felizgatás izgat ebben a sztoriban elsősorban.
2021. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Minket párommal izgat a dolog. Mindketten biszex nők vagyunk. Én jobban örülnék a 3as felállásban 3 nő lenne (de a szituáció ugyanaz, max felcsatolhatóssal), de egy férfi sem rossz. Amennyiben a harmadik fél el tudja fogadni, hogy egyikünk teljesen szubmisszív, másik pedig domináns.


De egyenlőre csak fantázia számunkra

2021. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem egyszer meghívott egy ilyen pár a Seychelle szigetekre hogy legyek "bika", de aztán jött a koronavírus..
2021. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#5-ös: Az nem játszik, hogy valaki csak betársul nézőnek?
2021. aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem a hármas (négyes, stb...) gondolata izgatott mindig is, a cuckoldról nem is tudtam hogy létezik, addig amíg be nem vett egy pár, majd a férfi csak nézte.. először meglepő volt és eléggé idegesített de azért hamar túlestem rajta.. talán mert a nőnek olyan kisugárzása volt amivel még azóta se találkoztam. Nem csodálom h szegény csávónak komplexusai voltak mellette..

De egy idő után már engem is dominálni akart a nő és az annyira nem jött be, mert semmilyen szubmisszív hajlamom nincs sajnos. Pedig egyébként vele tényleg bármit kipróbáltam volna.. de egyszerűen nem működött.

2021. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, engem mindig is csak a "bika" oldaláról izgatott a cuckold felállás, tehát csak beszálló voltam. Aztán az, hogy a másik férfi nem is vol ott, csak tudott róla, hogy épp mi történik, vagy csak nézte, esetleg a végén, vagy utánam be is szállt, az már mindegy volt, ez megbeszélés kérdése. A lényeg, hogy a páros mindkét tagja akarta a dolgot, "meglepetés" sosem lettem volna.

De már rég nem jött "felkérés" 😏

2021. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Én imádom más nőjét dugni:D

Legálisan vagy illegálisan, mindegy.

2021. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!