Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, linkelnétek képeket ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, linkelnétek képeket , azokról a tipikus jópasikről, akik hú de tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
Ha privibe küldtök képet az is oké, csak kíváncsi vagyok, jelenleg kire kéne hasonlítanom :D
2021. aug. 11. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rám 😉
2021. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A rám az egy celeb vagy józsibácsi beceneve? :D mert képet nem látok róla :D
2021. aug. 11. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálam nincs olyan, hogy "tipikus jópasi". Akik eddig tetszetek a való életben, ők tök különbözőek voltak.

De azért mondok egy színészt, aki szerintem jól néz ki: Jason Momoa, bár vele a való életben nem iylen típusú pasi kellene. De pl. Michael Cerával meg simán kikezdenék a valóságban, pedig ő aztán tényleg nem az a tipikus jópasi. Vagy Seth Rogen. Ő sem az a tipikus szépség, de nekem bejön, bár lehet, hogy csak azért, mert a szerepeiben szimpatikus karaktereket játszott.

2021. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na seth rogen meg jason momoa az két véglet :D
2021. aug. 11. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor már nem is tetszhet mindkettő? :D Nekem mindkettő tetszik. Michael Cera meg még Seth Rogen alatt áll a "rangsorban", a szerepeiben is mindig a tipikus nyomi tinifiú, de attól nekem még tetszik.


Ha viszont el kéne képzelnem egy tökéletes férfit, akkor hosszú göndör vörös hajú lenne. Már gyerekkorom óta a vörösek tetszenek és tini korom óta a hosszú hajúak. A pasiim többsége is hosszú hajú volt, bár olyanokat is nagyon szerettem, akik rövid hajúak és nem vörösek voltak.

2021. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez a Michael Cerna, hát nála biztos jobb vagyok :D Egyre biztosabb vagyok benne, nekem csak az a bajom, hogy nem nagyon járok el itthonról , mert k...ra nincs kivel , haverok "nincs kedvem" re nem tudok építeni.


Kell szereznem új ismerősöket akikkel lehet csajozni bulizgatni :D

2021. aug. 11. 12:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért M. Cera szerintem csak az olyan nem normálisaknak jön be, mint én. :D De én büszkén vállalom, hogy nekem ő is tetszik. :D
2021. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link] (itt csak ezt az egy képet nézd)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(Az utolsó srácnak azért a tiktokját linkeltem mivel instán nincs kint képe)


Megpróbáltam viszonylag különböző embereket linkelni, ebből is látszik hogy nekem nincs meg az az egy típus aki bejön hanem azért elég eltérő is tud lenni és ez szerintem sok más lánynál is így van. De amúgy biztos lesznek olyanok akiknek az általam linkelt pasik egyáltalán nem jönnek be és nem értik hogy ez hogy jöhet be valakinek, de ezért jó hogy különböző emberek vagyunk 1000 féle ízléssel.


20L

2021. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó majdnem megkérdeztem, hogy ez csak vicc ugye? :D hogy mondjam férfiból vagyok, megállapítom azért én is hellyel közzel , hogy valaki jó pasi vagy se :D De ezek ilyen wtf?
2021. aug. 11. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
#8-as vagyok. Hát igen, életem során megkaptam már párszor hogy kicsit fura az ízlésem. Úgyhogy már megszoktam hogy mi az emberek első reakciója amikor megmutatom hogy nekem milyen pasik jönnek be.
2021. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!