Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anált lehet élvezni? Van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anált lehet élvezni? Van, aki nőként tényleg élvezi, hogy berakják oda neki?

Figyelt kérdés

én is nő vagyok, csak még sosem próbáltam, és kíváncsi vagyok, de félek is tőle


melegek is írhatnak, mert kíváncsi vagyok, na meg arra is, hogy hetero férfiak titokban vágynak-e rá, bár a férfiak anatómiája kicsit más



2021. aug. 11. 22:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Fizikailag nem igazán lehet élvezni,szerintem ez sokkal intimebb és inkább a bizalomról szól.
2021. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én kifejezetten szoktam élvezni, sőt, vannak időszakok, amikor kimondottan igénylem. Tisztában vagyok vele, hogy ez nem való mindenkinek, de én szeretem. Megesik, hogy orgazmusom is van tőle. Szívesen válaszolok az esetleges kérdéseidre is. :)
2021. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk ha rá tudod venni a párod hogy orálozás közben óvatosan tolja be az ujját hátra (persze valamilyen síkosítóval) akkor el tudod dönteni hogy akarsz-e tovább haladni ezen az úton, vagy nem a te pályád.
2021. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
42%

Ez ugyanolyan mint az orál szexet adni kb. Azt sem élvezed fizikailag ha szopod a másikat, de jól esik a tudat, hogy a másik élvezi és erre gerjedsz valójában.


10. Olvasgass az análszex történelméről. Régen is csinálták különböző kultúrákban egész gyakran. Európában az utóbbi párszáz évben talán valóban nem volt divatban, de nézz szét, rengeteg máshol igen.

2021. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
köszi 14 a tippet, szeretek olvasgatni, utánanézek :)
2021. aug. 11. 23:32
 16/25 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy mindenkinek a válaszokat! :)
2021. aug. 11. 23:34
 17/25 anonim ***** válasza:
34%
Hát én nőként biztos, hogy soha az életben nem fogom kipróbálni.
2021. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
85%

Régen én is azt mondtam, hogy soha. Aztán lett egy partnerem aki rávezetett. 4 év alatt 😁 szóval elég lassú folyamat volt, de megérte. Nekem szükséges hozzá csiklóizgatás. És nagy fokú bizalom az alap.

Pszichésen is érdekes megélni.

2021. aug. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó engem biztos, hogy senki sem fog rávezetni. Undorodom az egésztől. :D
2021. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
67%
Egy esélyt adj neki szerintem, lehet neked pont bejön. Én a hüvelyi szüzességem után 1-2 nappal próbáltam először. Kérdezte a pasi, hogy szabad-e, és bele mentem. Nem rossz, de el kell lazulni, és jó partner kell hozzá. Csináltam párszor, de semmi extra, a hüvelyi szexet meg se közelíti. Akivel most vagyok együtt nem igényli, és nekem se hiányzik. Dehát, puding próbája az evés.
2021. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!