Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, megesett, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, megesett, hogy a szátok helyett hirtelen a kezeteket kezdtétek el használni oránál és ez zavarta a pasit?

Figyelt kérdés
Kort írjatok!

2021. aug. 14. 08:43
 1/7 A kérdező kommentje:
*orálnál
2021. aug. 14. 08:44
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt hiszed össze lehet téveszteni??
2021. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Még sosem szólt egyik párom sem, hogy zavarná, pedig amikor nyelnem kell egyet közben, vagy hosszúra nyúlik és fáradok, akkor addig nyilván nem hagyom abba, hanem a kezemmel folytatom.

24/n

2021. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem teheti meg!

A háta mögé kötözöm a kezeit ìgy csak a szája marad. :)

2021. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szájjal és kézzel is szoktam. Egyszerre és felváltva is. Intenzívebben tudom csinálni, páromnak is így tetszik. De arra is jó, hogy kicsit pihenjen az állkapcsom, ha kell.
2021. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva történt, ami meglete a pasit.
2021. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Le kell kötözni a kezeit akkor csak a szája marad!
2021. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!