Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi volt eddig a legvadab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt eddig a legvadabb vagy legfurább szexulis élménye?

Figyelt kérdés
Már többször éltem át én is vad vagy fura szexuális élményeket amiket élveztem végül és kíváncsi vagyok kivel milyen dolgok történtek amelyek nem annyira hétköznapiak mégis élvezte vagy jót mosolyog már utólag a helyzeten. 24/F

2021. aug. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
először kezd te ez így fer
2021. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Amikor athivott pasi hogy csak kinyal, vegul seggbelevezett N
2021. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Szájba pisilés, ami hirtelen eszembe jut. Meg pisis nemiszerv a másik szájába tolása.
2021. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem az exszemmel autokazni. Egy erdőnel megalltunk, bentebb mentem pisilni, és ő hátulról letamadott míg én gyanútlanul guggtam...
2021. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hármas egy ismerős sráccal és az exbarátnömmel.

Elég furi élethelyzet volt. Azóta sem láttam merev péniszt olyan közel, csak a sajátomat és más faszi sem látta az én merev farkamat.

2021. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Házibuliban voltunk, jól bekajáltunk, de otthon még egy egész pizzát megevett a lány miközben lovagolt rajtam, én meg gyúrtam közben a háját. Hatalmasat élveztünk.
2021. aug. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!