Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Impotenciára utal ha 30+ éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Impotenciára utal ha 30+ éves férfiként elég heti 1-2 szex?

Figyelt kérdés

Tiniként napi szinten 1 nem volt elég,mindez rendszeres önkielégítés mellett.


25+ körül már elég volt a napi 1.


Most 30+ már a heti 1-2 elég ha meg van önkielégítés akkor nincs is igényem szexre.


Ez impotencia kialakulása lassan? Vagy természetes?



2021. aug. 15. 06:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ez az átka a sok hokizásnak.
2021. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem egészen tudod mit jelent az impotencia. Mellesleg ez nem biztos, hogy azt a atendenciát jelenti, hogy pár év múlva nem is kívánod majd a szexet. Szerintem természetes, hogy lecsökken a nemi vágy 30 felett. Persze nem mindenkinél van így, de heti 1-2 szex az szerintem rendben van.

Van egyébként párod? Vele vagy már régóta? Ha igen, az is előfordulhat, hogy csak őt kívánod krvesebbszer, de ha mással lennél hirtelen emelkedne a libidód

N

2021. aug. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nincs.

Mindig alkalmit kedveltem.

A csökkent vágy pedig kihatással van erre,sokkal bénábban megy mostanság egy lány felszedése. Nincs meg a hajtó erő ami meg volt,mindig tudtam mit kell mondani vagy tenni.

2021. aug. 15. 07:06
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
30 felett semmi nem megy úgy mint régen. Se a szex, se a kiscsajok felszedése. Keress egy állandó partnert aztán azzal megint egyenesbe jössz ;)
2021. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem impotencia. hanem öregedés. Ez ilyen. 44F
2021. aug. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
60+ évesen napiszinten vágyom rá! Számold ki!
2021. aug. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

#6 vagyok.

Én 30+ évesen voltam a legkelendőbb, illetve még utána 10-15 évvel is! De ma sem panaszkodom! Pedig már "bácsisodom" erősen! :)

2021. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó vmi sportoló voltál vagy mi?
2021. aug. 15. 07:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.Elsősorban ott kezdődik hogy az impotencia szót ma már nem használják a szakirodalomban,a szexuálszakmában sem.

Hanem merevedési zavar a helyes szóhasználat.

Ugyanis a legtöbb esetben erről van szó.

Masodsorban a heti 2 alkalom semmit sem mond.Mivel élethelyzetbeli ,életvitelbeli különbsegek máskent hatnak ránk.

Időszakosan is lehet, sőt van is minden ember életeben libidóingadozás.Ez teljesen normális.Mint az,hogy nem mindennap vagy vidám,kipihent vagy egeszseges életed folyamán.

Egy tartós kapcsolat lehetne egy fokmerője a libidódnak.Habar az sem jelent alapjabaveve semmit.A heti kettővel nincs gond.Még átlagban sem.

A te esetedben semmit sem lehet ebből leszűrni.

Nem vagy "impotens" és ez nem is előjele annak.

2021. aug. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%

Heti 1-2 az nagyon nem normális. Lehet hogy kiégtél, vagy nincs meg ami motiváljon.

Ha találná egy olyan csajt aki elvarázsol téged és mindketten megőrültök egymásért, akkor tuti változna a dolog.

2021. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!