Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gólyatáborban tényleg meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gólyatáborban tényleg meg akarnak dugni majd mindenáron a felsőbbévesek? (18/L)

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek gólyatáborba és mindenhol ezt hallottam eddig. Aztán nemrég kiderült melyik csapatban leszek és az egyik felsőéves csapatvezető bejelölt fb-n és bekövetett instán, végig kedvelte az összes képemet nemrég pedig el is kezdett írogatni. Szóval innen kiindulva lehet valami alapja a dolognak de nem tudom más tud-e ilyenről.
2021. aug. 15. 16:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű.
2021. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Ha kellemetlenül nyomul, kérheted magad másik csoportba, vagy jelezheted bárkinek.

De igen, rá szoktak repülni a gólya lányokra.

2021. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Mar megint
2021. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Mi minden gólya csajt megdugtunk, szerencsére benne voltak a buliban! 😉😁
2021. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
A gólyatáborok összességében a kefélésről szólnak…
2021. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Én három napja jöttem haza a gólyatáborból és valamennyire igazad van. Nekem volt egy felsőbbéves aki teljesen rámnyomult de nem bántam mert nekem is bejött. Végül csináltunk egy-két dolgot, de a főszervezők ránk szóltak hogy ezt ne, mivel a felsőbbévesek aláírtak valami papírt hogy nem közeledhetnek így a gólyákhoz a GT ideje alatt. Végül úgy lesz, hogy nemsokára összefutunk és meglátjuk hogy alakulnak a dolgok.
2021. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Be fognak próbálkozni biztosan, de nem feltétlen fognak tudni megdugni, főleg ha nem hagyod magad. Nem hiszem hogy fogják hagyni a többiek, hogy megerőszakoljon bárki is bárkit. De azért ésszerű nem egyedül mászkálni, főleg este. Állj össze néhány lánnyal egy csapatba, akik szintén nem akarnak mindenkivel szexelni, és menjetek együtt mindenhova, így több esélyetek lesz megvédeni magatokat.
2021. aug. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem akarnak, fognak!
2021. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Igne, és valószínűleg meg is fognak.
2021. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lazy Lover ***** válasza:
37%
Ez egyértelmű hisz erről szól az egész
2021. aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!