Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/fiúk! Mélytorkozásnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk! Mélytorkozásnál a vastagság vagy a hossz "számít"?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy melyik az ami jobban befolyásolja hogy a lánynak mennyire sikerül bekapnia tövig? a vastagság ami inkább akadály, vagy a hossz? esetleg mindkettő?

2021. aug. 16. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, de persze a hosszúság az jobban, tekintve hogy a vastagság igazából csak akkor számít ha extrém vastag, viszont már egy épp átlag feletti hosszúságú péniszt nehéz tövig bekapni.
2021. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő és egyén függő. Nekem a vastagsággal van inkább problémám ha az tényleg vastag. A hosszával olyan szinten nincs probléma, hogy nálam egész mélyre le tud menni, de azért 25cm+ az már túl hosszú
2021. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon fogós kérdés. Semmiképp ne legyen az a durva vastag, de a hossz is számít mert ha már az eröltetés után is még van 2-3centi az áltlában már nem szokott sajnos sikerülni.
2021. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem vastag s nagy. Kevés nő tud sajnos jól bánni vele :( F
2021. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő. A hossz nyilván alapból kihívás, a vastagság meg nehezítés, mert sokkal nagyobbra kell nyitni, és oda kell figyelni.
2021. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a normális válaszokat. Azért kérdeztem, mert az én méretem viszonylag rövid de nagyon vastag és egyik exemnek sem ment tövig bekapnia, de most már értem miért. Nem is erőltettem rájuk csak meglepő volt.
2021. aug. 16. 12:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hosszra atlagos, de igencsak vastag, es a lanyoknak eddig nem ment a szopas :/
2021. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hossz
2021. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy Kovácsné Tóth Mariska mondta:

-Én nem vagyok válogatós a farokban! Nem bánom akármilyen hosszú is legyen, ha elég vastag!

2021. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!