Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Már nem egy olyan nőt ismertem meg, akik fehérmájúak voltak tizenéves, huszonéves korukban elmondásuk, visszahallás útján, illetve személyes ismeretség alapján is. 30-as éveikben hirtelen megszállta őket a Szentlélek, vallásosak lesznek és kikötik, hogy csak azzal jönnek össze, aki a végleges partnerük lesz. Csak szerintem gyökérség ez? Egyrészről, honnan tudja, hogy ki lesz a végleges neki, ha meg sem ismeri jobban lelkileg, testileg a férfit?

Hogy lehet kijelenteni olyat korábbi fehérmájú nőként, hogy neki nem kell olyan férfi, aki nem veszi el, miközben ő ribiskedett x ideig? Most ez a szerencsétlen férfi szívja meg és mondjon le minden esetleges további jó tapasztalatokról a nőkkel, mert ha össze akarna jönni ezzel a nővel, akkor már el is kéne vennie? Hihetetlen, milyen felfogású nők vannak. Végigkúrták a fiatal éveiket, aztán még ők tesznek kikötéseket a normális férfiak felé, akik nem viselkedtek így sosem. 😄


2021. aug. 16. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
A női természet hipergám, és álszent, csak a saját érdekeiket nézik.
2021. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Már kiélte magát,valaki meg nem,az 40évesen kezd kalandozni.
2021. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudják, hogy miért csinálják, de ennek ellenére tökéletesen eleget tesznek a természeti törvényeknek: igyekeznek minél több hímmel párosodni, aki mellett végül megmaradnak, azt is megcsalják... ...tehát ők tipikusan azok, akik: "a puding próbája az evés".


Én csak arra lennék kíváncsi, hogyha elzárnál nőket úgy hogy férfi ne is legyen a közelükbe mihez kezdenének? Ha nőket zárnál össze, egy idő után elkezdenék egymást szeretni, tehát jobban kellene szeparálni őket.


Vajon mi lenne velük, ha nem lenne körülöttük olyan, akik csicskáztathatnának? :-)


Én hamar rájöttem arra, hogy tiszta időpazarlás lekötnöd magad egy nő mellett, még a maszti is többet ér, hiszen azt akkor csinálod, amikor kell és addig amíg jólesik... :-)


A nőket meg úgyis megb*s.za valaki, mert mindig voltak félkegyelműek... :-)


Röviden: a nő semmi másra nem kell, csak hogy valamire felálljon a farkad. Mondanám, hogy sütne-főzne-takarítana, de a mai példányok életképtelenek ebből a szempontból is... :-)

2021. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Van az a felfogás, hogy a fiatalkor arra van, hogy kiéld magad, kalandozz. Ez arra jó, hogy tudd mit keresel.

Nincs előírva, hogy élete végéig könnyűvérűnek kell lennie, akár maga is megunhatja ez az életformát.

30 körül már sokan kezdenek megkomolyodni, hiszen 37 felett már nagy eséllyel születik down szindrómás gyereke, tehát ideje keresni egy párt, akivel később családot alapít.

Sajnálom, hogy te elvárod, hogy maradjon ribi mindenki 30 felett is, de lehet, hogy inkább ez a hozzáállás a "gyökérség".

2021. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

#4-nek: én hozzátenném, hogy azért egyáltalán nem muszáj gyereket csinálni, főleg egy ilyen világba, ahol az emberek tök természetes módon hazudoznak, ez számukra magától értetődő.


Terjednek a betegségek, ááá tiszta hülye, aki ide még gyereket is akar csinálni, főleg azért mert kicsúszik az időből...

2021. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Ennél frusztáltabb agresszívebb kérdést még nem olvastam.

Azért csináljuk hogy elkerüljúk a hozzád hasinló pasit akiknek a nő csak egy lyuk, egy segédeszköz.

2021. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

6

Nekem ez egy kicsit öngólnak tűnik, miért szerinted azok a férfiak akik megcsináltak titeket, nem csak egy lyukat látnak bennetek?

Dehogyis nem, pont hogy ők néznek egy lyuknak titeket, pedig tudják hogy a tintahal nem ma kékült be.

2021. aug. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
69%
Ennél jobban kiforgatni és eltúlozni egy pofon egyszerű dolgot... Az utolsó mondatodban érződik a feszültség, hogy mások szabadon szexelnek, neked meg nem jutott, pedig te "jófiú" vagy. Normális esetben fiatalon éled ki magad, bulizol, kalandozol. De egy kor felett az ember már biztosat akar, házasságot, családot, és ehhez keres partnert. Vagy legalábbis ha ezeket nem is, de stabil kapcsolatot, akivel közös jövőt lehet tervezni. Miért, fordítva lenne normális, és 45 éves családanyák dobjanak el mindent, mert nem éltek? Egyáltalán nem arról van szó, hogy hirtelen vallásos lesz valaki 30 felett, csak egyszerűen komolyat keres, hogy elkeeülje a gyökér pasikat, akiknek semmi életkilátása, és nem lehet vele tervezni.
2021. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nagyon nincs értő olvasás. Én egy klasszikus értékrendet követő férfi vagyok. Szeretnétek ti ilyet, csak az a baj, hogy mégsem, mert nektek a nyomorék, hímripancok kellenek általában. Elvárjátok, hogy ne csak egy lyukat lássanak bennetek, mégis magatokat teszitek csak egy lyukká. Én komoly kapcsolatban gondolkodtam mindig, arra vágytam, ám miattatok, nők miatt ez sokszor meghiúsult, mert nem voltam értékelve megfelelokeppen. Aztán még ugattok itt, hogy csak én látok egy lyukat bennetek? Lol.

Egész egyszerűen arról van szó, hogy bár továbbra is komolyban gondolkodom, de nem akarok jó ideig még nősülni. Ha nem alkalmas a nő hosszútávon a továbbiakra, nem fogok mellette maradni. Kidobom és keresek olyat, aki alkalmas. Erre írtam azt, hogy az esetleges későbbi jó tapasztalatoktól ne én essek már el, mert el akarná vetetni magát velem egy korábbi fehérmájú exribi.

2021. aug. 16. 12:30
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Mondd, te tudod miről beszélsz? Olvasd már vissza. "Maga nóórmáális?"
2021. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!