Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nöként voltál már részese fiu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nöként voltál már részese fiu szexualis felvilagositásában?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz vagy éppen könnyü?

#felvilásgositás
2021. aug. 16. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sok mindent kérdezett tőlem az öcsém a szexről.
2021. aug. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöcsemnek mondtam pár dolgot csak. Én könnyen beszélek róla, szóval nem volt nehéz.
2021. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, anyaként.
2021. aug. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Apaként 4 gyermekemből kettő volt/van olyan, akit érdekelt. A gyerekek 15-25 évesen meg vannak győződve arról, hogy mindent tudnak a szexről. Én kisgyerek óta folyamatosan elolvasok mindent, de úgy gondolom, hogy a szex tanulása a halállal ér véget! De legalább a partnereimet ki tudom elégíteni.
2021. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Jómagam is négy gyermekes apuka vagyok. Mindegyikkel beszélgettem már a szexről. Kettő már felnőtt (első házasságomból), egyiknek már saját gyermeke is van, napokban várjuk a következőt. Ő nyitottabb az ilyen irányú beszélgetésekre, míg nagyfiam nemigen. Neki nincs senkije, amolyan magánakvaló típus. Két kamasz csemetém (második házasságomban) szintén könnyeden beszélgetnek erről a témáról is. Persze, hangulat kérdése.


Velem gyerekkoromban legtöbbet 11 évvel idősebb nővérem beszélt a szexről, habár anyukám sem volt prűd. Könnyen beszélgettem egyik velem egyidős és egyik pár évvel idősebb lány unokatesómmal is, de nővérem férjével is. Sőt, nagymamámmal is, aki egy nagyon modern nő volt. :-)

Természetesen, mindenkivel más szinten, más dolgokról. Tanultam innen, onnan! A partnereimtől is persze! Voltak idősebb és/vagy tapasztaltabb barátnőim is. De a szex beszédtéma munkahelyen is, vagy ismerősökkel. Hol így, hol úgy. Mindig odafigyeltem és meghallgattam, ki mit tart jónak, megfelelőnek vagy rossznak. A legtöbb élethelyzetben lehet tanulni valamit, ha figyelmesek vagyunk!

50F

2021. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!