Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, örülnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, örülnétek ha a pasitok mellett legálisan lehetne szeretőtök úgy hogy ő ezt élvezi és hűséges is marad?

Figyelt kérdés

2021. aug. 17. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
tehat ha kedvem van akkor massal is lehetek? tokeletes kapcsolat lenne. az ember nemtud monogam maradni elete vegeig
2021. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem olyan kapcsolatom van, ahol én is mehetek, ő is mehet. Azt nem élvezném, ha ő nem lenne senkivel, mert sub vagyok és kicsit azt érezném, hogy 'papucs' lett a pasi. Nálunk most inkább én vagyok aki nem nagyon megy, mert én válogatósabb vagyok és ritkán találok olyat, akivel szívesen szexelnék

N

2021. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Oh, az elejen mindneki ugy gondolja, hogy ez milyen szuper. Nem nem lesz az...
2021. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem.
2021. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ez csak az erzelem mentes, gyava nyomorekok hobbija. Ha egy pszichopata vagy, vagy nem szereted a parodat, csak biodiszletnek tartod magad mellett akivel demozni akarod a kulvilagnak az instan, hogy te kapcsolatban vagy es tok normalis vagy akkor tokeletesen hozzad illik. Soha a budos eletbe nem fogom megerteni ezt, hogy ha nem birsz elkotelezodni akkor mi a francnak vagy valakivel, ha meg eltudsz akkor minek mesz jobbra balra... a kapcsolat is egy jo megoldas lenne, egy szingli elet sok partnerrel is jo megoldas lenne, de ettol a kettos agyf,sztol falnak megyek. Eletkeptelen, gerinctelen gyava gyokerekkel van tele a tarsadalom.
2021. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Biztos, hogy nem. Nem férfi, aki tűri, hogy mással is legyek. Beteges ezt élvezni.
2021. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam úgy szeretője nőnek hogy a férje tudta hogy a nő találkozgat velem,mert a férjével kevés a szex otthon. A férje elfogadta,tudott róla,nem ment szét a házasság és majdnem 3 évig így talalkozgattunk. A pasi tudomásul vette hogy a nő 35 felett is igényli az intenzívebb szexet amit ő nem nyújt neki. És előttem már volt egy ilyen kapcsolata a nőnek,amit ugyanígy tudott a férje.
2021. aug. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon, de azért elég gyanús. :)
2021. szept. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!