Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tudtok férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok férfiként tekinteni arra, aki felcsatolhatóssal dugatja magát?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 00:22
A kérdező szavazást indított:
igen, ez a férfiasság netovábbja
nem, ratyi homár az ilyen
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

A válaszom igen, de nem tudom megkívánni. Nem meleg dolog az ilyesmi, ha nővel csinálja. Viszont mivel én sub vagyok, nekem az ilyesmi nem fér bele egy férfinél, nem tudnék rá felizgulni ha ilyeneket csinál. Ettől függetlenül férfi marad és hetero

N

2021. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy, undorító.
2021. aug. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Hányinger. Egy férfit nem dugnak.
2021. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán. Tőlem aki ilyet kér, azt nem tudom férfiként komolyan venni.
2021. aug. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező, ha már fel tettél egy kérdést és őszinte válaszokat kapsz nem kell egyből le pontozni mindenkit. Te is érzed, hogy kicsit sem hetero dolog az ha egy pasi konkrétan farkat kíván a fenekébe. Ha biszexuális vallja be. Akkor még lehet férfinek nevezni, mert őszinte. De nekem ne adja be egy pasi se h full hetero és a vágya h seggbe rakja magàt.
2021. aug. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
#5-ös vagyok. Le maradtt az még, hogy a kérdésed bűzlik a kamu szagtól és csak hergeled a népeket. Ez abból a szavazásos kakiból látszik. Normális ember nem írna ilyet.
2021. aug. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy itt is a férfiak válaszolnak a nők nevében:D
2021. aug. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Szoktam dugni,és szeretjük.

23N

2021. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!