Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoptatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoptatok már úgy, hogy rajtad és a partnereden kívül más is látta a történéseket?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol történt és kik látták?

2021. aug. 18. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy házibuliban történt.Kb 30 ember látta,hogy szoptam.
2021. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2021. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A barátnőm "kis"húga látott/lesett meg minket. Nem tudom, hogy szándékosan vagy csak véletlenül nézett be az ablakon, de kikerekedtek a szemei rendesen. A barátnőm nem vette észre, én is csak a szemem sarkából figyeltem ahogy végig nézi a dolgot. Izgi volt :)
2021. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Igen egy hazibuliban egy jatek miatt oton neztek ahogy csinalom. De koztunk maradt a dolog
2021. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jópár éve volt már h bnőmmel és hugommal mentünk hármasban bulizni, aztán amikor meguntuk, hazamentünk. Hát...nem voltunk szomjasak, már nem is emlékszem h milyen indíttatásból, de levetköztünk bnőmmel és ő leszopott, hugom pedig a szoba másik végén lévő kanapáról nézte végig az egészet.
2021. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A Balatonon. Matracon feküdtem, álló rúddal. A párom szopott és közben nem vettük észre, hogy közel kerültünk egy stéghez, amin két leányzó napozott.

:)

Mindketten bennünket néztek.

Utólag már bánjuk, hogy abbahagytuk.

2021. aug. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
volt pár ilyen. Gyakran megesik hogy pl kocsiban kényeztetem a pasim, volt hogy fényes nappal tesco parkolóban, vagy épp menet közben a rakparton, tuti látták páran.
2021. aug. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Buliban voltunk. Összejöttem egy csajjal. Már éppen fent voltunk a szobában, meztelen, amikor benyögi, hogy éppen meg fog jönni neki, szexet így nem akar, anált még nem, de szívesen leszopna. Pucsítva az ajtónak torkozott, amikor bejött az egyik haverja, kb hulla részegen, meglátta a csajt, ahogy a feje és a segge jár fel és le, de lefeküdt aludni. A csaj úgy fejezte ve. Nem tudom, hogy emlékezett-e bármire is másnap
2022. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!