Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akik a párotok popóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik a párotok popóját markolásszátok, csapkodjátok, ti perverzebb dolgokat is csinálnátok vele? Így utaltok erre vagy csak simán tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Barátnőm szokta markolászni, meg néha rácsap egyet.
2021. aug. 19. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, attól hogy fogdosom és csapkodom nem szeretnék turkálni benne.
2021. aug. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Szeretem markolászni, főleg szex közben még jobban magamba húzni, de ennyi. Nem nyúlnék bele és társai.
2021. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ez ennyiben megáll. Szerintem jó a feneke a páromnak, de sose nyúlnék bele semmiféle módon.
2021. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Semmire nem utalok vele.

Szex közben azért szoktam megmarkolni, mert így ösztönzöm, hogy még mélyebbre hatoljon belém

Annyira várom már, mikor lesz ennek az anális-agybajnak vége…

2021. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lachesys ***** válasza:
0%
Amint látod, a legtöbben nem, de én imádok prosztatamassazst adni és egy strap onnal jól megrakni a pasim. Csak utóbbitól már O szokott megijedni:D
2021. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Exemnek iszonyat jó segge volt, imádtam markolászni. A prosztata masszázst általa tanultam meg, de nem kifejezetten azért, mert jó segge volt 😃
2021. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4-es! Nem hallottad még, hogy a s*gg az új p**ci? :D
2021. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!