Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért változhatott a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változhatott a barátnőm hozzáálása az orális szexhez?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt,eddig úgy működött,hogy én csináltam neki,ő viszont szinte hallani se akart róla,hogy csinálja nekem.Egy ideig utaltam rá hogy nekem is jól esne,de nem mutatott hajlandóságot,aztán már nem is erőltettem.Kb 1 hónapja fordult a kocka,teljesen magától elkezdte,azóta is csinálja elég gyakran. Valaki tapasztalt hasonlót? Mi lehet az oka?

2021. aug. 19. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
valaki mas lenyomta a torkan, es megtetszett neki
2021. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kezdtél el érdeklődni másik nő után?
2021. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Férfiak...:) Mert ez nem úgy működik, hogy: "csak bekapod és kész". Nem tudom ezt megmagyarázni, de nekem is idő kellett, hogy biztonságban érezzem magam és levetkőzzem a gátlásaim. (Hozzáteszem, azért nem három év!)
2021. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
3 év alatt egyszer sem volt 69-es? Fiatalok vagytok? Mert ha igen el nem tudom képzelni, hogy 3 év alatt egyszer sem cumizott le. Lehet most ért érzelmileg arra a pontra, hogy szeret és elfogad. Vagy, igaza lesz az 1-nek és valaki keményen megcumiztatta. Ez így gyanús.
2021. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló-nem,eszembe sem jutott,más dolgokban nagyon jó a kapcsolatunk.
2021. aug. 19. 22:18
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Én nem vagyok nő, de azt hiszem ki akarta próbálni milyen, de csak autonóm módon, nem kérésre.

Így volt az én csajom a mély torok dologgal, az anállal és a kikötözéssel is. Ebből van amit megkedvelt, van amit nem.

Vagyis a nyomasztás hiánya, az önkéntes felfedezési vágy hajtja őket ilyenkor.

2021. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
#3- hány pasid volt előtte, és akit lecidáztál, annál mennyi idő telt el? Milyen voltál elsőre, torkos, vagy illedelmes aki csak a fejet polírozza? Hiszed vagy sem, de ezek a kérdések fontosak, ahhoz hogy megtudjuk a kérdező barátnője, vajon miért várt eddig? Szerinted -mert te nő vagy- lehetett egy másik ember farka a kedvhozó?
2021. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
4.-egyszer sem volt 69,amúgy mindenfélében benne van,nem prűd. Túl vagyunk a 3. ixen.
2021. aug. 19. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
3 év nem semmi így. Mondom ezt nőként, nekem se lett volna ennyi türelmem. De egyébként jó kérdés. Én a helyedben elmondám, hogy nagyon örülök, hogy változtatott, és hogy nagyon jól esik, hogy csinálja. Fontos, hogy erősítsd meg, hogy jó így neked, és örülsz, hogy megnyílt. És majd kiderül, hogy miért most kezdte.
2021. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem cidáztam sohasem.

Szopni akkor szeretek, amikor elkap a "be kell kapnom" érzés. :) Ez már az első barátommal megvolt, de hónapok kellettek hozzá.

Szerintem nem lehet, mert ez inkább bizalmi dolog.

2021. aug. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!