Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az a köztudatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a köztudatban, hogy az "incel" az csak alacsony gyenge testalkatú sovány vagy puhány férfi lehet?

Figyelt kérdés
Rám egyik sem jellemző, aztán akkora incel vagyok mint a ház!

#incelség #incelkedjünk
2021. aug. 20. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert általában az egészséges önbizalomhoz egy egészséges test is szükségeltetik. Lehet ezzel vitatkozni, de magamon is tapasztaltam, hogy túlsúlyosan olyan párkapcsolati bántásokat tűrtem meg, amit normál ember nem nyel le, míg mikor átlagos testalkatú lettem sokkal inkább megszerettem magam és a testem.
2021. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1

Hát nálam semmit sem változott az önbizalom.

2021. aug. 20. 12:17
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Akkor keress fel pszichológust.
2021. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#3

Minek tenném? Gyakorlati dolgokban segítene? Azt hogy mit hogy KÉNE én is tudom magamtól.

2021. aug. 20. 12:20
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen. Sok szituációs feladatot tud veled játszani.
2021. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy kigyúrod magad még nem fognak feltétlenül futni utánad a csajok..ha egy jó test mellé párosul egy olyan ellenszenves természet ugyanúgy egyedül maradsz. Ezen tudna segíteni egy pszichológus..
2021. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6

+ Nem tökéletes arc + nem elég jövedelem, pénz + + + lehetne még ezeregy dolgot írni hogy miért nem. Legfeljebb fontossági sorrendet lehet felállítani.

2021. aug. 20. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:

Értem.

Mit értessz nem tökéletes arc alatt?

Miért hiszed, hogy a pénznek ekkora jelentősége van?

2021. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Miért, ha kedves vagyok ingyen adnak mindent? :)

Nem tökéletes arc = Nem tökéletesen vonzó arc (Aszimmetria, aránytalan arccsontok,túl távoli vagy közeli vagy mélyen ülő esetleg dülledt szemek, túl nagy vagy túl kicsi orr, fülek)

2021. aug. 20. 12:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem a külsőddel van a baj...
2021. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!