Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat a gondolat, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat a gondolat, hogy a feleségedet más (is) masszírozza?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy hotelbe, ahol mindketten masszázst kértünk egyidőben. Feleségem férfi én pedig női masszőrt kaptam. Korban közel voltak hozzánk. Külön helyiségbe kísértek mindkettőnket.

Engem nagyon izgatott a gondolat, hogy más férfi is masszírozza az én szép feleségemet. Remélem mindkettejüknek jó volt az az 1 óra. Kérdeztem utána a feleségem, hogy milyen volt? Nem érezte-e furcsának, hogy más is hozzáért, merre masszírozta a masszőr? De nem mondott rá semmit bővebben.

Van, akit izgat ez a gondolat, hogy a feleségét mással is elképzeli?



2021. aug. 20. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak masszírozásról van szó akkor még azt mondom, hogy rendben, hagynám.
2021. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Sok cuckoldnak.
2021. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak egy masszázs, ne képzelj bele többet ennél.
2021. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!