Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, mit szólnátok, ha párotoktól ajándékba szexi fehérneműt (is) kapnátok szülinapotokra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Örülnék neki
2021. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék ha kapnék, de ne szülinapomra vagy bármi alkalomra. Hisz főként maga miatt venné, neki jobban ajándék lenne mint nekem.
2021. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Minden ajándéknak örülök. A fehérnemű maga nem akkora extra, de mivel tőle kapnám, nagyon szeretném
2021. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
A szexi fehérneműt maga miatt veszi nem miattam, ha szülinapom van akkor olyan ajándékot adjon aminek én örülök, mert így olyan mintha saját magát lepné meg.
2021. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan lenne mintha magának vette volna hogy abban szórakoztassam őt. Azaz egocentrikus ajandeknak hat.


Amit kaptam a páromtol az is. Disztárgy h ra emlékezzem.

Mintha magának állitanak nálam "szobrot", vagy nem is tudom hogy esik ez is. Olyan egonak tűnik.

2021. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapomra nem kaptam, de néha-néha ha talál 1-1 olyan fehérneműt ami tetszik neki, akkor megveszi és meg lep vele (+1 tábla csoki, hisz ugye a fehérneműt valamilyen szinten magának veszi)
2021. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülinapot eltekintve is rendszeresen kapok 42N
2021. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Avval egyetértek, hogy ezt magánk veszi nem nekem. Másik szempont, én inkább magam szeretek ilyeneket vásárolni és meglepni vele páromat!
2021. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!