Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van ezzel a pasival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a pasival?

Figyelt kérdés

Kb minden második pasi mászna rám De aki k.rvára izgat az kb szarik rám bármit csinálok nem megy ki a fejemből idegesít h átnéz rajtam .Egy buliba volt játék h akivel szembefordulsz 2 csaj közül kell válasz és velem 2 szer fordult és mindig engem választott pedig szabály volt h másodjára a másikat kell. Magától viszont nem kért fel játékon kívül.

Először nem tudta kivel kell táncoljon és viccesen rávágtam h nem csoda általába próbál mellőzni engem mire rávágta h dehogyis.. másodjára már egyből jött hozzám lehet úgy vette h megsértődtem?

Még amikor táncoltunk panaszkodott arról h milyen kimerítő az edzése és h táncba is okos kell legyen a fiú h olyan mozdulatokat csináljon ami nem fárassza. Ezeket miért mondta egy fiú nem éppen lenyűgözni akarja a csajokat? Megbízik bennem és azért mutatja a gyenge oldalát vagy leszarja ha rossz benyomász kelt és elakar ijeszteni?

mit tegyek? Az a baj h vadász típus tehát az csak rossz ha én kezdeményezek de hiába adom a jeleket v hülye v nem érdeklem ha szemezünk odajön de utolsó pillanatába a melettem levőhöz megy kipróbáltam bárki mellett vagyok a melettem levőhöz megy tehát nem véletlen . Mit csináljak fiúk ez mit jelent mivel tudnám ágyba csalni?


2021. aug. 20. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Az alapján, amit leírtál, leginkább semmivel. Keress valaki mást, mert neki nem jössz be.
2021. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt engedd el
2021. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

”Kb minden második pasi mászna rám De aki k.rvára izgat az kb szarik rám bármit csinálok nem megy ki a fejemből idegesít h átnéz rajtam .”


Pont ezért érdekel téged.


”Mit csináljak fiúk ez mit jelent mivel tudnám ágyba csalni?”


Miért akarod ágyba csalni?

2021. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez játszmázásnak tűnik, és nem értem miért nem lehet őszintén, nyílt lapokkal játszani. Vagány csajnak tűnsz, szóval mi lenne ha egyszerűen elmondanád, hogy tetszik. Persze benne van hogy ezek után csak megdug, de legalább neked is megvolt ő.
2021. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mire megy ki a játszmázás mi okból csinálja?
2021. aug. 20. 23:25
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

4-es!


”Persze benne van hogy ezek után csak megdug”


Pont ez a célja a kérdezőnek is.


”de legalább neked is megvolt ő.”


És? Mi lenne akkor?

2021. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem lát tisztán veled kapcsolatban, talán tart tőled, de hogy direkt játszik a környezetedben lévő lányokkal, az biztos. Hogy meddig húzza az agyad? Míg nem jön egy másik kan, aki nagyobb hatással nem lesz rád, és akinek lesz elég töke ahhoz, hogy lehúzza a bugyid. Beszélnetek kéne.
2021. aug. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És mégis mit mondhatnék neki? Én már mondtam neki direkt h mellőz engem mire egyből letagadja
2021. aug. 20. 23:58
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

-Van barátnőd?

-Nincs!

-Most már van.

2021. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, h tart tőlem? Miért tartana?
2021. aug. 21. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!