Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha masztizom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha masztizom, rendesen kívánom a szexet, de ha lenne rá alkalmam nem megy?

Figyelt kérdés

Nem ért se trauma se semmi.

Talán szégyenlős vagyok, vagy nem tudom.

2x mondhattam volna oké-t de féltem. Vissza riadtam:/

Talán a két srác akikkel azokban a pillanatokban voltam, nem a megfelelő partnerek lettek volna(KÜLÖN) és megéreztem?


(Lány vagyok)



2021. aug. 21. 01:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudod magad igazán elengedni. Vagy akikkel lehetne, azokat nem is kívánod igazán.
2021. aug. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
(Miért számít a nemem a kérdés szempontjából?)
2021. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2/2


Azért nem mindegy hogy pasival van így vagy nővel

2021. aug. 21. 08:22
 4/15 anonim ***** válasza:

lehet, hogy még fiatal vagy.

akkor nem volt még senki, akivel lefeküdtél?

tehát te magad is úgy érzed, hogy szégyenlős vagy?

2021. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az előfordulhat.

Nem, nem volt.


És igen, úgy érzem, szégyenlős vagyok

2021. aug. 21. 10:42
 6/15 anonim ***** válasza:
Kívántad is azokat a fiúkat, akikkel majdnem eljutottatok a szexig? Vagy csak kísérletezés volt a részedről?
2021. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom hogy értelmezni:/
2021. aug. 21. 11:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Vágytál azokra a srácokra, beizgultál rájuk, nedves lettél? Élvezted a közelségüket? Jólesett az érintésük, a csókjuk? Vagy csak ki akartad próbálni, hogy milyen is a szex, és ők megfelelőnek tűntek?

(Hány éves vagy?)

2021. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akkoriban nem a szex érdekelt.

Csak kellett valaki akire számíthatok és őszintén szeret.

Mindketten simogattak, izgatta, de valahogy eredménytelenül.


Így gondoltam hogy amikor lett volna rá alkalom, nem jött össze

2021. aug. 21. 11:58
 10/15 anonim ***** válasza:

#9 szerintem ebben benne van a válasz. Azok a srácok tulajdonképpen "barátzónában" voltak nálad, nem voltál beléjük szerelmes, nem kívántad őket. Így nem csoda, ha nem tudtak felizgatni.

Úgy gondolom, még elég fiatal lehetsz. Ne aggódj, lesz majd olyan, akihez testileg is vonzódni fogsz, és vele jó lesz a szex.

2021. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!