Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú helyes, de nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú helyes, de nagyon félénk lehet olyan hogy egy lány "felszedje"?

Figyelt kérdés

Jól nézek ki, helyes az arcom, magas vagyok, mély a hangom, sportos is vagyok. Csak eléggé félénk nem tudom miért. Így ugye nehéz lányokat megismerni meg összehozni bármit is. Lehet olyan hogy megtetszem egy lánynak és ő kezdeményez?

22 vagyok és még szűz.


2021. aug. 21. 12:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Persze. Sőt neked vsz. ilyen lenne az ideális pár.
2021. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%
Esélytelen. Én is jól nézek ki, magas vagyok, sportolok, de nem kigyúrt, minimális hasam van csak és nem érzem, hogy előny lenne a jóképűség, magasság. Nézni néznek néha, de nem jönnek oda.
2021. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%

A külső testi adottságok csak egy bizonyos pontig számítanak pozitívumnak.

Hogyha kiderül, és elég hamar kiderül, hogy egy töketlen kis nyúl vagy, oda minden előny, amit az adottságaidnak köszönhettél.

2021. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
22 éves korodra, azért rájöhettél volna, hogy ha van is ilyen lány, akkor nagyon kevés. Téged sem talált be egy sem ezek alapján.
2021. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Igen lehetséges hogy megtörténik.

Én kétszer voltam szórakozóhelyen ebben az évben, mind a kétszer odajött hozzám egy lány, hogy táncolok e vele.

2021. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen, de túl igazán gyakori. Kizárólag arra apellálni, és arra várni, hogy majd így lesz valakid, hülyeség.
2021. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, de ahhoz nagyon jól kell kinézni. Ha megütnéd ezt a szintet, már nem lennél szűz.
2021. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

22 évesen engem próbált felszedni egy lány, de fel sem fogtam, hogy mit akar. Aztán kicsit később rájöttem. :)

A csodára várás nem a legjobb taktika.

2021. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Megeshet, de erre alapozni magy hiba. Inkább próbálj meg túllépni a gátlásaidon.
2021. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
Arra várhatsz! Vagy úgy kell kinézned mint kb a 100 000-ből 1...vagy be kell érned azzal, hogy csak a kövérebb vagy marginalizáltabb csajok fognak kezdeményezni.
2021. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!