Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen érzés, amikor elélveztek? Mit éreztek olyankor? Ez a legjobb része a szexnek? Kisfiúk válasza nem érdekel.

Figyelt kérdés
2021. aug. 21. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Leírni úgysem lehet az érzést, át kell élni. De számomra például nem ez a legjobb része a szexnek, igazából az sem érdekel ha nem élvezek el. Sokkal fontosabb a partnerem kielégülése és maga az együttlét. 48F
2021. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Kellemest érzést generál maga az izomösszehúzódás. Csak fizikailag az a legjobb része. De tudatilag inkább az odavezető út megélése.

25/F

2021. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Fizikailag 5-10-15 kezdetben nagyon erős, majd egyre enyhülő lüktetést, ami a herék felől indul, az alhasban is érezhető és a makkban kicsúcsosodó nagyon kellemes érzéssel jár. Maszturbáció közben is.

Ha van behatolás, akkor nagyon jó érzés, hogy a nő legbelsőjébe frőccsen valami az én legbelsőmből. És hogy elengedhetem magamat teljesen neki. És őnekem.

A szex egyik legjobb része, hogy a nő magába enged és hogy mozgok abban a lucskos, forró, szűk valamiben, és hogy egyre jobb lesz, és egyre jobb lesz.

A legjobb az, ha már közeledik az orgazmusom, de a nő már élvez. Az a legszebb, amikor látom, ahogyan élvez és ha már csak fél-egy perc van odáig nekem is.

41FHET

2021. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Számomra az edging a legeslegizgalmasabb érthető okokból.

Nem mondom hogy nem szeretek elélvezni, de az orgazmus körülbelül 5-6 másodperces intenzív bizsergése után következő letargia szinte lehangoló, mert olyankor megszűnik a vágy és vége van az aktusnak.

Elkezd idegesíteni, hogy ragadok, izzadok, éhes vagyok, pisilni kell...satöbbi.

Ezért próbálom magam az orgazmus előtt hajszálnyira lévő leglegleg állapotban tartani amedig lehetséges, mert ez a legjobb része.

2021. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nagyon megértelek, mert ez nőknél is így van. Rossz élvezés után.
2021. aug. 21. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberi tesben lejátszódó folyamatok, amelyeket nem tudunk kontrollálni. Például, nem tudsz nyitott szemmel tüsszenteni.


A férfi orgazmusnál is van egy pont, amikor ha azt átléped, nem tudod megállítani/visszafordítani az élvezést, akkor már lövöd a spermát és lemegy a folyamat.


Én már megtanultam valamennyire késleltetni az orgazmust, hogy a lány minél tovább élvezze, de előfordul, hogy annyira fel vagyok izgulva, hogyha egyet is mozgok, elmegyek.


Múltkor lefeküdtem egy 19 éves lánnyal, nagyon jó testillata volt, jó volt vele csókolózni is, csinos is volt, na ott például annyira felizgultam, hogy nehéz volt tartani, majd mikor elmentem, azt hittem, megáll a szívem.


Szerencsére, sok jó szexélményem van életem során, amikor járni nem bírtam, a lány se, akkorát élveztünk...vagy amikor a lány spriccelve élvezett...

2021. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!