Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket vozana a szex olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket vozana a szex olyan fiuval vagy lannyal, aki nem beszeli az anyanyelveteket? Esetleg extrem esetben akivel egy nyelven sem tudtok kommunikalni?

Figyelt kérdés
Engem mindketto eset baromira vonzana. :)

2021. aug. 21. 23:25
A kérdező szavazást indított:
Lany vagyok, es ez beinditana, de kozos nyelvet azert beszeljunk.
Lany vagyok, es ez beinditana, a kozos nyelv hianya meg csak izgalmasabba teszi.
Lany vagyok, es ez nem izgi szamomra.
Fiu vagyok, es ez vonzo, de kozos nyelvet azert beszeljunk.
Fiu vagyok, es ez beinditana, a kozos nyelv hianya meg csak izgalmasabba teszi.
Fiu vagyok, es ez nem izgi szamomra.
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Aj de jó lenne egy kubai, vagy egy dél-amerikai csaj, Istenem... vagy ha nem egy kreol, egy Beyonce féle afroamerikai nagy bulával gyönyörű arccal, és olyan csillogó fehér fogsorral, hogy a sötétben is lássam hova kell raknom a farkam. Egy nagy fenekű afrocsajt nyalni is nagy élmény lehet.
2021. aug. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Orosz nővel járok. Perfekt beszél magyaru.

Ha bedurvul a szex oroszul ordibál.

2021. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár pasim volt már, akik egy kukkot nem tudtak magyarul. Ez a szempont számomra semleges volt szex terén
2021. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, semmi kedvem nem lenne olyannal lefeküdni akivel nem tudok kommunikalni.. ez inkabb taszitó, hogy osztom így meg vele ha azt szeretnem hogy valamit máshogy csináljon,vagy hogy közöljem vele hogy ne elvezzen belém vagy hogy huzzon gumit..mutogassam el neki?
2021. aug. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ázsiai japán, vagy koreai csaj... :)
2021. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vajon most hanyan fogtok errol almodni nekem koszonhetoen, hogy felhoztam ezt a temat? :D
2021. aug. 21. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Elég sok olyan partnerem volt, akik nem beszéltek magyarul egy szót sem, olyan is, aki angolul is alig, egyéjszakás ügyleteknél ez majdnem mindegy, úgyis részeg annyira mindkét fél, hogy senki nem számít élete szexére, plusz nonverbálisan is lekommunikálható a legtöbb dolog.
2021. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Franciázni mindenki tud!
2021. aug. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az a fajta ember vagyok,aki akkor szexel ha van érzelem..érzelem nélkül nekem nem megy. Így a válaszom szóba sem állnék olyannal akivel nem beszélünk egy nyelvet
2021. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!