Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szerintetek jogosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek jogosan éreztem furán magam, amikor a barátnőm húga póló-bugyi szettben jött át a szobánkba, amikor egyedül voltam ott?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk a Balatonon a barátnőmmel a szülei nyaralójában, ott volt a barátnőm 21 éves húga is, a közvetlenül mellettünk lévő szobában aludt.


Egyik nap, amikor a barátnőm épp a konyhában volt, én pedig a szobánkban, a húga bejött hozzám úgy, hogy csak egy póló és egy bugyi volt rajta. Valamit keresett a szobában, aztán viszonylag részletesen, mosolyogva elmagyarázta nekem a klíma távirányítójának működését. :D


4 éve vagyok a barátnőmmel, a húga is azóta ismer, szóval kétségtelenül nem vagyunk idegenek egymásnak, de ilyen még nem volt, és nem hiszem, hogy én mászkálnék előtte boxerben, szóval kicsit furán éreztem magam, amikor ott tett-vett a szobában, lehajolva pakolgatott az alsó polcokon valamit, szóval hiába próbáltam szemérmesen másmerre nézni, nem tudtam nem észrevenni, hogy lengén van öltözve... (ha ez számít valamit, olyan bugyiban volt, ami kb félig takarja a fenekét, nem tudom, ezt hogy hívják)


Szóval elsősorban a nőket kérdezném, hogy ti csinálnátok-e ilyet, mennyire normális ez, esetleg kell-e ebbe belelátnom valamit. Köszi a válaszokat!


26/F



2021. aug. 23. 13:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
59%
Egyáltalán nem fura 🤷‍♂️
2021. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem csinálnék ilyet.Normális nő nem igazán csinálna.

De lehet,hogy csak úgy van vele,hogy megszoktátok egymást,családias a hangulat,meleg van szóval lehet mert a Balaton parton is bikini van rajta,és az sokszor még kevesebbet is takar mint fél fenék.


Kérdezz rá,hogy mi akart ez lenni,mert téged kényelmetlen helyzetbe hoz,ha alul öltözik.

2021. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Izgalmas
2021. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem csinálnék ilyet amikor a hugom párja itt van nálunk, ő sem járkál fordított esetben bugyiba meg egy felsőben.
2021. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Ebben nincs semmi. Gondolom szinte már családtag vagy így 4 év után. Van aki nem szégyenlős típus, a saját nyaralójukban/otthonukban lazán elengedheti magát.
2021. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem fura. Még ha a barátnőd húga akkor sem kéne így bemennie a szobátokba. Mivel nyaralni vagytok bizonyára láttad már fürdőruhában de a fehérnemű egy kicsit intimebb dolog. Beszéld meg a barátnőddel mert lehet hogy csak próbára akarnak tenni :)
2021. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Miben más ez, mint amikor a strandon van bikiniben?
2021. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
26%
#7! De hülyeséget beszélsz!
2021. aug. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan pasi vagyok (bár nem írtad hogy tilos férfinak válaszolni csak hogy elsősorban nem a mi véleményünk érdekel :D ), de szerintem ebben nem feltétlen van több, főleg ha amúgy egyáltalán nem adja jelét annak hogy bármilyen értelemben és mértékben vonzódna hozzád.


Ha a meleg miatt indokolt volt a póló + bugyi, akkor simán lehet csak annyi az egész hogy 4 éve ismer, ennyit meg kb a strandon is látsz belőle, minek öltözzön fel pluszban ha amúgy is így volt mondjuk egész nap.


De látatlanban nehéz ezt így megítélni hogy nem ismerjük a hugi személyiségét, mert pl ha nem egy szégyenlős alkat akkor lehet ez simán belefér neki.

2021. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Én ilyet nem csinálnék mert ennél szemérmesebb vagyok. De más lehet simán annyira laza hogy saját terepen (nyaraló) elengedi magát, otthonosan mozog. Semmi extra nincs benne és nem is feltétlen kell agyalni a dolgon.
2021. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!