Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy némelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy némelyik nő egymás után többször is eltud menni, és némelyik pedig nem? Ez genetika? Vagy a partneren is múlik? Az együttlétek minőségén?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
genetika, de a oartneren és az együttlét minőségén is műlik
2021. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Meg is válaszoltad a saját kérdésed.

Van, aki fizikálisan nem képes az orgazmusra. Sem egyedül, sem mással.

Vannak pasik, akiknek fogalmuk sincs, vagy nem is érdekli, mi kéne a nőnek.

2021. aug. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Pont ugyanazért, amiért férfiből is van olyan, aki egylövetű és van aki egymás után többször is bírja. Ez nem függ az együttlét minőségétől.
2021. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

#3 - Hogyne függne az együttlét minőségétől, te nyominger?

Ha egy pancser, önző, buta pasi csak reszel hosszú percekig ugyanúgy, ugyanabban a tempóban és pozícióban, nincs az az orgazmuskirálynő, aki el tudna élvezni.

Nagyon is függ tőle.

2021. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy nyominger, itt nem arról volt szó hogy el tud-e menni egyáltalán, hanem arról, hogy több egymás után. Értő olvasás általános iskola alsó tagozat 🤷‍♂️
2021. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen genetika. Férfikent többlövetű vagyok, a kedvesem is többször képes rá. De pl az exem nem volt rá képes, csak egyszer, nő létére. Utána olyan érzékeny lett, hogy nem bírt többet. Férfiban is gyakori az egylövetű, szóval… ez genetika.
2021. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagyon különböznek ebben a témában.
2021. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ozmi ***** válasza:
81%
Tipus kérdése, én sokszor el tudok élvezni egy aktus során, egy barátnőm meg bármit csinálnak vele csak egyszer. Jólesik neki utána is, de orgazmusa nem lesz. És nem feltétlenül a pasin múlik, a mostani barátjával is csak egyszer sikerül, de régebben jártam azzal a sráccal, hát, ajjajjaj, amit az az ágyban tudott művelni...
2021. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Ne feledjük hogy azok a nők akik még soha nem elégültek ki, azt a kis kéjérzetet nevezik orgazmusnak, amit a béna pasijuk munkálkodása közben éreznek! A szexről nem kommunikál senki, legfeljebb "érintőleg" beszélnek róla az emberek! A férfiak legtöbbje (és a nők nagy része) azt sem tudja hol van a csikló.
2021. aug. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Én a volt férjemmel soha nem éltem át orgazmust.

A mostani párommal egy szex alatt akár 3 hüvelyi orgazmusom is van. Amit soha nem gondoltam volna hogy képes vagyok rá.

Nem genetika. Partner függő.

Talán az genetika hogy van e hüvelyi orgazmus of vagy csak csikló. Nem tudom.

2021. aug. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!