Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként volt már erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként volt már erotikus álmod családon belül?

Figyelt kérdés

Nem a férjeddel,az alap:)

ha nem volt akkor nem kell tovabb kommentelni

csak kiváncsiság

Ha volt,hogy élted meg másnap?



2021. aug. 23. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Volt nekem is többször, apámmal. Nagyon zavarban voltam tőle. Amúgy az álombeli szex olyan valakivel akivel a valóságban nem feküdnél le, ha jól tudom azt jelenti, hogy közelebb akarsz hozzá kerülni, jobban akarod ismerni. Apám és az én kapcsolatom kicsit távolságtartó, szóval ha innen nézzük már nem olyan zavaró a sztori, sőt inkább egy problémát kínál megoldásra, amin azóta próbálok dolgozni.

31N

2021. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Volt igen, és nem éreztem magam kellemetlenül másnap. 31/F
2021. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagyok nő de nekem bátyámmal volt...voltam vagy 12 éves és azt álmodtam, hogy megdug. Beteg egy álom volt. 27F
2021. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!