Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti mit gondolnátok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorci1999 kérdése:

Fiúk ti mit gondolnátok arról ha egy lányhaverotok ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Nem volt köztetek soha semmi, csak egy szimpla haver. Viszont egyszer mikor egyik elbúcsúzásnál megölelne, közben a combotokhoz érintené a nemiszervét. Nálatok jóval alacsonyabb lányról van szó. Ebből arra következtettek hogy bejöttök a csajnak?

2021. aug. 23. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja.

De azért ennyi miatt nem nyomulnék rá, mert nem lennék biztos benne.

2021. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolnám, bejövök neki, kíván. :)
2021. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnék sokat bele. Rendszeresen ölelgetnek lány barátaim, a nemi szerv érintése meg lehet véletlen is.

Ha megszorít és hozzám bújik, akkor igen.

2021. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Táncolni is szoktam a fiú barátaimmal és amikor egymàs lábai közé lépdelünk (remélem, h érted) akkor is egymáshoz èrünk ezzel azzal. Nem dörgölődöm hozzá, nem ilyen jellegű a dolog.

Gondolj bele, ha nem szemből ölelsz meg szorosan vkit, hanem kicsit oldalról akkor simán egymáshoz érhettek így.

Én nem következtetnék pusztán ebből többre

2021. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Szeretne valamit, és bejövök neki..
2021. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem gondolnék ezzel kapcsolatosan bele.
2021. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én simán rákérdeztem volna!

Kérdezni nem fáj!

2022. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!