Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti szeretitek ha már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szeretitek ha már a szex előtt kötődik hozzátok a pasi?És ha szex után nagyon?Szeretitek inkább ha sokáig kell várni rá, vágyódni utánna?És nehezen tudtok találkozni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Az első felére a válasz, igen szeretik, de ne told túl. A levakarhatatlan bogáncsokat senki sem szereti (még találka se volt, de máris örök szerelemről ábrándozik és 2 percenként írogat). A nehezen megoldható találkozást viszont senki sem szereti, sem a "de tudok utazni" típusú dumát.
2021. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem ha kotodik, nem szeretem ha varni kell
2021. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Szeretem ha kötődik hozzám szex előtt is. Nem szeretek sokáig várni, felesleges is. Ha nehezen tudunk találkozni akkor már bele se megyek egy kapcsolatba.

Az a típus viszont rettenetesen idegesít aki tapad, nem hagy egy perc nyugtot se nekem, rám akaszkodik, még komollyá se fordult de már jatsza a hős szerelmest.

2021. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!