Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan lány aki szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány aki szeret fiúzni, és szereti ha megnézik őt, nagyjából hány fiúval kell szexelnie ahhoz hogy kiélje magát és el tudjon köteleződni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 24. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Mint ahogy férfiaknál is van aki nem akar megállapodni úgy nőben is akad ilyen. Lehet hogy soha, de az is lehet hogy 10 után. Erre nincs válasz csak az idő. De arra felesleges várni hogy kiélje magát és megállapodjon melletted.
2021. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez pont olyan ostoba kérdés, mint mikor azt kérdezitek, hány perc alatt élveznek el a nők…

Nincs meghatározva, ki hány partner után akar megállapodni.

Én 19 évesen olyan szerelmes voltam, mint az állat. Csak azt az egy srácot akartam, majd miután szétmentünk, elkezdtem kissé minden mozgó férfiemberre rámászni.

Most 38 éves vagyok, és ez azóta is tart. Eszem ágában sincs lecsillapodni.

Tudod, nem mindenki akar elköteleződni.

2021. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, nekem 4 után lett az első normális kapcsolatom, és nagyon szeretem a párom, de még vágynék a tombolásra :'D
2021. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Saját tapasztalatom szerint, nem a mennyiségtől függ, hanem hogy mennyire érett személyiség a lány. Én 22éves koromra jutottam el oda hogy megértem annyira, hogy felfogjam hogy ez mennyire megalázó és hogy többet érek ennél.
2021. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
95 fő x 2,75 hónap.
2021. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez hülyeség... Én is szeretek, az egyéjszakást is, de ha lenne pasi aki annyira megfog, valaszeg leállnék..
2021. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
A #6-osnál van a titkok nyitja, mert ez nem darabszámtól függ. Ha találkozik az "igazival" akkor majd leáll. Bár ettől még lehet továbbra is szeretni fogja ha csinosan öltözködik és fontos lesz neki a visszajelzés amit másoktól is kap csak akkor nem fog a pasiján kívül mással dugni.
2021. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

21voltam mikor elvette parom a szuzessegem.

Meg mindig egyutt vagyunk.

Nekem o az elso.

Nem "eltem" ki magam elotte,megsincs bennem az h szeretnek mas faszt kiprobalni


24l

2021. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Majd talán egy olyan pasi fogja meg, aki szintén hasonlóan rá van szorulva a nők visszajelzéseire.... s ezért nőzik. De az biztosabb,hogy ezt a nőt az fogja meg, aki nem körülrajongja, a férfihárem többi tagjával együtt, s nyáladzik mellettük.
2021. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki lovagolna egy vastag farkon, írhatna ;)
2021. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!