Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fèrfi nődokihoz nem kellemetle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfi nődokihoz nem kellemetlenebb járni, mint nőhöz?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem.

Velem a nődokik általában szemetek beszolnak etc(volt aki azzal szórakozott ha megnyom egy pontot a huvelyemben akkor a huvelyem automatikusan összeszűkül..)


A ffiak meg figyelmesek kedvesek nem molesztálnak, ha akarnak is valamit akkor azt is teljesen máshogyan udvariasan tisztelettel fejezik ki.

2021. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%

*folyt

A nők irigyek a hamvas ude puncira. Es gyökérkednek.szemetek.


Tisztelet a kivételeknek.

De biztosabb inkabb egy ffi orvos.

2021. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
31%

De, sokkal. A nők sokkal jobban ismerik a női testet és empatikusabbak, a férfiak sokkal megalázóbbak, és nem egyszer zaklatják is a nőket (persze lehet, csak a fiatal csinosabbakat).

Én már csak nőhöz megyek.

2021. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez nem nemfüggő. Voltam már lelkiismeretes női és férfi orvosnál is, de ugyanúgy kifogtam 1-1 parasztot mindkét nemből. Maga a vizsgálat kellemetlen, semmivel nem érzem jobban magam ha nő az orvosom. Figyelmes legyen, óvatos, lelkiismeretes,jó szakember. A neme mindegy.
2021. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 5000 punci vizsgálata után mindkettőnek egy darab hús vagy.
2021. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%
Na látom ide is csak pasik járnak, és lepontozzák aki meg meri írni az igazat...
2021. aug. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%
Egyikhez sem járok.
2021. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a környékünkön csak férfi orvosok vannak sok választásom nem volt. A szülést is férfi vezette le. Nem feltétlen van választási lehetőség.
2021. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
27%
Á hogy vagy kérdező, eltűntél mostanság. A nődokik legnagyobb rajongója. Nem sikerült még befűzni egyet sem? Nos punci nélkül nehezített a pálya, de azért ne add fel.
2021. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanúgy kellemetlen férfi és nő előtt is. Nekem nincs jó tapasztalatom a nőkkel ezért járok férfihoz. Nagyon kedves, lelkiismeretes, egyáltalán nem fáj a vizsgálat mikor ő csinálja.
2021. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!