Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van itt olyan, aki már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van itt olyan, aki már régóta szingli és ha igen miért?

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
6 éve vagyok. Nem érem be akárkivel. A korombeliek kis p*csök. Az idősebbekhez nem tudok vonzódni. Én elköteleződni szeretnék a jövőben. De aztán meglátom mennyi életképtelen, unintelligens, unalmas, himsoviniszta pasi van és inkább elfogadom a szingliséget.
2021. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én egy éve vagyok szingli és azért mert nem szeretnék kapcsolatot, másrészt azért mert ha korbenezek a jelentkezokre rögtön el is megy a kedvem az ismerkedestol
2021. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Na jönnek a megsértett pasik a le pontozásokkal. Egyem a kis sziveteket. Bezzeg ha a nőket kell ocsárolni az nem gond :D
2021. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én felpontoztam mindkét válaszolót és ha kérhetem maradjunk a témánál! ;)
2021. aug. 26. 12:18
 5/7 anonim válasza:
81%
Ez egy bújtatott társkeresés lenne?
2021. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve, a covid miatt nem igazán ismerkedtem, illetve itthon lakom, egy kis putri városban...
2021. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tobb mint egy eve es azert mert nem talaltam meg a szamomra tokeletes Ferfit (pedig nincsenek nagy elvarasaim). Az eddigi exeim csak kalandot kerestek, egyikuk se komoly kapcsolatra volt vevo, de en igen. En el akarok kotelezodni egyetlen Ferfi mellett, nem pedig csak osszejarni dugni egyet.


N

2022. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!