Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki nővérem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki nővérem legjobb barátnőjével szexelni? Egyszer leszopott, és megbeszéltük, hogy miért ne szexelhetnénk is, mivelhogy egyiküknek sincs senkije. 18f

Figyelt kérdés
Igazából attól tartok, hogy nővéremmel ki fognak engem beszélni. Ugyebár legjobb barátnők, és nem akarom, hogy pl kibeszélje tesómnak hogy milyen velem a szex stb

2021. aug. 26. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ne feküdj le vele
2021. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát erre jó esély van... Ha tartasz ettől, inkább ne menj bele.
2021. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
És azt elmesélte nővérednek hogy leszopott? Ha nem, akkor nyugodtan mehet a szex is.
2021. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Én élnék a lehetőséggel!

Ha ennyire nem tudsz teljesíteni szexuális értelemben, ott nagy bajok vannak, akkor lehet jobb, ha csak fizetőshöz mész, és abban az esetben nem kell tartanod attól, hogy bárkitől bármit vissza hallasz...

Ha pedig rendesen ki tudod elégíteni a partneredet, akkor pedig arra büszkének kell lenni, hogy te olyan értelemben is megállod a helyedet!


U.i.: vagy, ha szeretnéd, hogy valaki rendesen kielégítse a nővéred legjobb barátnőjét, akkor dobj egy privát üzenetet, ki tudja, lehet a közelemben lakik... :D


30 F

2021. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 kombika ***** válasza:
95%
jó neked? csináld! szard le más véleményét. és ha kibeszélnek? attól neked rosszabb lesz? nem! akkor meg min aggódsz?
2021. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Mázlista vagy! :) És érezd jól magad vele mindenképp!
2021. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Húzd meg😉 Tesodat meg szard le! Legjobb barátod kezelné a tesod, te is leszarnád nem? Xd
2021. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Húgom barátnőit nem dugtam meg, akit a húgom által ismertem meg azt számomra tilos volt. Inkább hokiztam a nőre mintsem akár le szopjon. Nem féltem a teljesítménytől hanem ilyen vagyok.
2021. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Csak azért írtam ki a kérdést, mert ma elvileg talizunk. Nem tudom mi lesz, nem gondolkodok előre és nem tervezek, ami alakul
2021. aug. 26. 15:03
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor SOHA egyetlen csajjal se dugj, mindegyik ki fogja beszélni a barátnőjével!!!!
2021. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!