Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki 30 éves kora után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki 30 éves kora után veszti el a szüzességét (nőre gondolok most) sok mindenről lemaradt?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 19:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
gondolom a tizenéves hozzászólók azt gondolják, hogy igen mindenről lemaradt hisz már más korosztály
2021. aug. 28. 19:17
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell tizenévesnek lenni hogy így gondold. Én az őrületre, a butaságokra, gondolok, amiket az ember megél fiatalon. Ha az emberlánya 30-as fejjel vadidegenekkel kefél felületes ismeretség után, azt mondják rá hogy egy büdös krva. Ugyanez tiniként ráfogható a korodra, persze ettől még ler.bancoznak. Idősebb korban nehezebb megszabadulni az effajta bélyegektől, fiatalként meg leszarod mit gondolnak rólad. Ha utóbbi a mai napig jellemző rád, és teszel rá, ki-mit mond rólad, akkor semmi gond.

Ez csak példa volt arra, hogy szerintem miről maradtál le, de ha ezt a mindenkivel kefélek, és minden buliban tök részegre iszom magam dolgot nem tartod életbevágóan fontos bepótolandó dolognak, akkor nem szóltam.

2021. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
A tinikapcsolataidból olyan tanulságokat vonsz le, amik később a leendő férjed megismeréséhez vezetnek. Végig kell járni a tanulási folyamat lépcsőfokait, amibe szerintem beletartozik a tiniszerelem és azok a tapasztalatok, amiket tíz év alatt gyűjtöttél össze, mert ezek alapján tudod meg, hogy mi az, amit biztosan nem akarsz átélni még egyszer, ki illik hozzád, valójában mire vágysz.
2021. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja és a legfontosabbat kifelejtettem: a viszonyítási alap gyűjtés.

Ha nincs viszonyítási alapod, akkor honnan fogod tudni, hogy amiben benne vagy, az most jó, vagy rossz?

Sötét erdőben keringés...

Lehet hogy el fogod hagyni, mert nem tudod kezelni magát a párkapcsolatot, amikor először múlik el a kezdeti szenvedélyes, idillikus állapot, és lehet hogy az első buckánál otthagyod az egészet, mert azt hiszed, hogy egy jó kapcsolatban ilyenek nem fordulhatnak elő, ezért nem ő az igazi.

Vagy az is előfordulhat, hogy mindent elnézel. Elnézed a saját szenvedésed, elnézed, hogy nem jó a szex, mert valójában azt hiszed, hogy ilyen az, amikor jó. Elnézed, hogy nem értitek meg egymást rendesen.

2021. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Látod, amit a #13 írt, ez is nagyon fontos ebben a dologban.
2021. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem edesanyamnak egy baratja volt 26 evesen, akibol par evre ra a ferje, az en apam lett. Valahogy felnottunk, es neki sem volt hianyerzete. Tudom, ferfikent mit irok ide, de a nok sem egyformak. Anyukam pl sose volt az a mindenkivel tiniszerelem cimszo alatt osszefekvo fajta. Apam elott nem volt senkije. En tokre ra utok. Nekem se volt korabban baratnom, de nem aggodom, hogy ez kesobb befolyasolna valamiben is.
2021. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!