Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok beszélgetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélgetni a párotokkal szex közben?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miről? Az aktusról magáról, vagy pl. hétköznapi dolgokról, a napotokról a következő napi programról, vagy miről?

2021. aug. 26. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Persze. Megbeszéljük milyen lesz másnap az időjárás…

Mellesleg szerintem a normális kommunikáció alap szex közben.

2021. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
96%
Igen de nyilván nem a aktuális politikáról ha nem hogy milyen a sex meg hogy váltsunk pózt ilyenek
2021. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

-Neked így most jó?

-Persze, de ne merd abbahagyni!

-ez az így nagyon jó, kicsit erősebben... ez az még , még még

- mi az ennyi volt??

2021. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Horserider85 ***** válasza:
96%
Igen, mocskos trágár szavakkal mert izgat mindkettőnket..
2021. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Szexrol, meg az egyuttletrol igen
2021. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Trágàr mocskos dumàt. Hogy mit èrzünk. Mit szeretnénk. A pasimat az izgatja legjobban ha a csajos kalandjaimról mesélek közben a lehető legrészletesebb módon.
2021. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Persze kvantumfizikáról, meg irodalmi értekezésekről 😅 Szex közben régen rossz ha nem a szexről beszélsz, hogy mit érzel, mit csinálnál, mert akkor nem vagy ott fejben. Eléggé illúzióromboló ha valakinek szex közben máshol jár az agya.
2021. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem már az is gáz, ha a szexről kell közben beszélgetni. Utóbbi időben csupa olyan pasival voltam, akinek legszívesebben leragasztottam volna a száját szex közben. A csúcs az volt, amikor közben még a mobiltelefonját is felvette. Hát nem is sokáig maradtam egyikkel se. Már attól a falra másztam, hogy a mobiltelefonos nem engedte, hogy becsukjam a szemem közben, mert akkor távol vagyok. És 5 percenként megkérdezte, hogy most mire gondolok. Hát én meg így nem tudom magam elengedni. Ha meg tudta volna, hogy mire gondolok...
2021. aug. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8# Mire gondoltál?
2021. aug. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!