Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Femboyok inkább szubmisszívek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Femboyok inkább szubmisszívek vagytok az ágyban? Szeretitek ha egy nő dominal felettetek, megaláz, akár ő dugna felcsatolóssal vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van femboy írhatna...
2021. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Bár a femboy címkét nem használom magamra (feminin nem-bináris vagyok, születési nemem szerint férfi), azért remélem, nem gond, ha válaszolok. 😊 A nőkhöz vonzódom és aktív szerepben szeretek lenni. Bár valahol izgat a gondolat, hogy megdugnak, kipróbáltuk és nem jött be. A femininitás nálam az ágyban úgy jelentkezik, hogy gyengéd vagyok a partneremmel, illetve szeretem, ha ő kezdeményez.
2021. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Pont így.
2021. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-as femboy vagy, vagy csak trollkodsz?
2021. aug. 27. 18:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem mindig is érdekelt a feminizáció és a szexet pontosan így képzeltem el. Talán ezért nem is volt sosem klasszikus értelemben vett barátnőm, hanem csak barát-barátnőim.

Az alázás mondjuk nálam olyanokat jelent, hogy erényövet hordat velem és amikor rám adja, akkor azt mondja, hogy jobb lesz ez így bezárva, mert enélkül is olyan picike, hogy úgyis teljesen mihaszna. Vagy mikor plugot kell hordanom, akkor arra hivatkozik, hogy ezt azért kell viseljem, mert a lányos fiúkat dugni szokták és jobban járok, ha tágítom magam, mert akkor kevésbé fognak fájni a nagy farkak a szűk popsimban. <3


Ez az, ami igazából izgat. De az igazság sajnos az, hogy egyedül béna vagyok és tökre szerencsétlenül érzem magam, ha nőiben vagyok és belenézek a tükörbe. Egyszerűen katasztrófa. Pedig mindig is olyasmiről álmodoztam, hogy csinos lány lehetek, körmökkel, sminkkel, szép ruhával, de valahogy egyedül nem megy. Úgyhogy az elmúlt években elengedtem ezt a dolgot és próbáltam "normális" lenni, de így meg hiányérzetem van és áhh... nem tudom. Hát, én már nem is tudom, hogy mi vagyok. Tanácstalanság a köbön.

Miért is nem tudtam lánynak születni???

2021. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem volt benne részem, de kipróbálnám az alázást a felcsatolhatóst leszámítva.
2021. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok annyira femboy, csak szeretnék, de pont így nagyon tetszene, imádnám
2021. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkabb szubmisszív vagyok és szeretem ha a nő dominál. A megalázás és a felcsatolhatós is a kedvenceim közé tartozik. Az alá-fölé rendeltségi viszonyt szívesen belecsempészem a mindennapi életbe is.

Amúgy 19 éves budapesti fiú vagyok ;)

2021. aug. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

...."A fenékdugó nagyon hatékony módja annak, hogy valakit az alázatos elmetérbe helyezzen. A behatolás mindig intim érzés, és egy tárgy használata megalázó elemet ad. A végbélnyílás megcélzása növeli az intimitás és a kiszolgáltatottság érzését, az ehhez kapcsolódó tabuk miatt. Sőt, az anális érzések általában erősebbek, ugyanakkor kellemesek és kényelmetlenek, így a figyelem folyamatosan arra a legprivátabb helyre kerül vissza. Az olyan egyszerű tevékenységek, mint a séta vagy az ülés, megdöbbentő érzések forrásává válnak. Az alázatos, aki fenékdugót visel, nehezen tud koncentrálni, ezt a tényt a felső a maga javára fordíthatja, ha könnyű feladatokat ad neki, amelyek kudarcot vallanak!"...

- Férfiként ha alárendeled magad egy Hölgy-nek, az mindkét fél döntése kell legyen, feltétlen bizalomra van szükségetek, érzelmileg úgyan úgy átadod magad az Ő irányításának mint fizikailag! Ő a domináns, követned kell mindenben,Ő dönt Te megteszed, ha nem megbüntethet, mert megérdemled, Te döntöttél úgy hogy szolgálod, hát tedd amit vállaltál! Mindkét fél számára pokolian izgató, izgalmas, csak a fantázia, és józan ész a határ!

- Felcsatolható pénisszel óvatosan kell kezdeni, előtte viselj buttplugot, edződj, ismerd meg az érzést, nem fogsz unatkozni. Majd ha eljött a pillanat, kisebb méretűvel kezdjetek, olyan testi-lelki érzéseken estek át ami életre szól, a kiszolgáltatottság, az alázat.....összekapcsol az Úrnőd-el, aki lehet a barátnőd, a feleséged is! Ne szolgáltasd ki magadat idegennek, ne kötöztesd le magad, és nincs drog és pia sem! Tapasztalatból írtam, hogy érezd a jó oldalát!

2022. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!