Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy reagálsz ha a párod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálsz ha a párod kitalálja hogy biszex és fiúval is akar szexelni?

Figyelt kérdés

Egyfelől értékelem, hogy elmondta, de mellette annyira megzavar. Mert így van értelme folytatni? Plusz ugye most mondtam, hogy okés de ha lehet hagy keressek én srácot neki, hogy tudjam ki lesz az. Hogy lehetőleg ne valami nagyon durva meleg akivel ha meglátják valahol is égő. Ti hogy látjátok?

Főleg olyanok véleménye érdekel aki járt hasonló cipőben. Akár a fiú oldaláról is. Próbálok korrekt és normális lenni hisz megtehette volna titokban a hátam mögött is, de ehelyett elmondta.


2021. aug. 27. 17:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Akkor mehet isten hírével, mert nálam a kapcsolat az két ember, nem fér bele mással szexelni. Volt bi párom, de ő azt mondta, hogy egyáltalában nem vágyik másra, és örül, hogy nem undorodom tőle, neki csak én kellek stb. Szét csalt a hátam mögött nőkkel és férfiakkal is. Szóval én már nem szórakoznék ilyennel.
2021. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez sok tényezős. Én szeretem, ő szeret. 6 éve együtt. Nem engedném el, mert erős a kapcsolat. Pont ezért is mondta el. Ahogy volt hogy hármasoztunk, stb. Nyitott szemléletüek vagyunk.
2021. aug. 27. 18:08
 3/20 anonim ***** válasza:
36%
Nem is az a gáz ha valakivel meglátják együtt hanem hogy mit kap el... Nem akarok sztereotípikus lenni de a nagyon durva melegek között nagyobb arányban van jelen az AIDS...
2021. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Kidobnám

Férfi létére f**t akar, akkor mehet amerre lát

Undorító

2021. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Akkor hármasozzatok
2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Mire döntöttél?
2021. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Arra hogy én keresek neki srácot. Mert akarom tudni kivel lesz és kettesbe találkoznak.
2021. nov. 27. 09:15
 8/20 anonim ***** válasza:
Találtál már pasit? Te nem csatlakozol hozzájuk?
2021. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

Valaki írta, hogy ha elkap valamit a párja...Miért kapna el betegséget? Védekeznek majd.

Szerintem is korrekt. Nálunk is hasonló a helyzet, a párom poliamor szemléletű, én csak barátkozni próbálok ezzel, de nem igazán megy. Lehet, hogy ezen szétmegyünk, lehet, hogy nem. A korrektség, nyitottság, beszélgetés, a másik meghallgatása mindenképpen jobb a hazudozásnál, elhallgatásnál, megcsalásnál.

2021. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem tetszene
2021. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!