Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Merre induljak el, ha szexkapc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre induljak el, ha szexkapcsolatot szeretnék, de zárkózott vagyok és nem igazán vannak barátaim, sem társaságom?

Figyelt kérdés

Nyilván a négy fal között nem is leszek "sikeres". Edzőterembe járok, de ott igazából mindenki edz.


Az internetes cuccok meg nem tudom...nem szeretném, ha vmi ismim megtalálni és jól kiröhögne, a Tinderről hallottam, hogy ilyesmire jó.


Egyedül elmenni bulizni nőként meg nem egy "életbiztosítás".


Hogy álljak neki ennek, ha nem vagyok egy központi ember?


(27 vagyok, eddig egy kapcsolatom volt 3 év alatt 1 évig nem volt szex, szóval hiányzik de nagyon)



2021. aug. 27. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Tanácsokat szeretnék kérni, tudom, hogy ez nem egy keresős oldal.
2021. aug. 27. 19:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Győzöd még a priviket?
2021. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne bulizni menj, hanem öltözz fel csinosan, elegánsan, ülj be egy nívósabb bár, vagy pub pultjához, és meg fognak találni! Ott már válogathatsz is, és bár oda nyilván alkalmizni járnak legtöbben, de ha belefutsz valami helyi srácba, tartósabb szexkapcsolat is lehet belőle.

Vagy írsz nekem, meg a többi felajánlkozónak itt, és szelektálsz... 🙂

2021. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt pont jó helyen vagy.
2021. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem pedig a tinder egy jó lehetőség ilyenkor
2021. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

azt hiszem most kaptál pár ajánlatot. 😁

Miért pont egyből szexkapcsolatot keresel? 🙂

2021. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy jó oldal erre, bár a korosztály nem feltétlen felnőtt férfiakból áll. :D Miért törődsz azzal hogy mit gondolnak az "ismik"? Nem az ő életük. A helyedben belső változást eszközölnék, lazább és bevállalósabb lennék. Itt volt a nyár, bulik, fesztiválok és egyéb lehetőségek az ismerkedésre. Lépned kellene, legyél lazább!
2021. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Én szivesen megismernélek 38F
2021. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó tanács ne itt keress.
2021. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!