Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Ti hogyan fogadná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ti hogyan fogadnátok, ha a párotokról kiderülne, hogy ilyen fétise van?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...

Már kamaszkorom legeleje óta velem van ez a fétisem, csak úgy egyszerűen kialakult, és azóta is végigkísér. Nem egy hétköznapi dolog, sokan betegnek és aberráltnak bélyegeznének emiatt, ezért sokáig titokban tartottam minden partnerem előtt és nem próbáltam ki, csak vágytam rá.

Eszméletlenül izgalomba hoznak a női hónaljak. Ha egy számomra vonzó külsejű nő mondjuk ujjatlanban van, és kilátszik a hónalja, én rögtön izgalomba jövök. Ha még ráadásul egy kicsit izzadt, és enyhén szőrös is, egyenesen nem bírok magammal. Ha külsőre vonzónak találok valakit, lehet tükörsima, enyhén borostás, vagy rendesen szőrös is a hónalja, mindenféleképp izgatónak találom. Tudom, nagyon bizarr, de ez ösztönösen jön, nem tudok ellene tenni...

Tinédzser kori szexkapcsolataimban titokban tartottam ezt az egészet, mert szégyelltem. Szex közben volt hogy megéreztem a partnereim frissen leizzadt hónaljának illatát, ilyenkor még felfokozottabb állapotba kerültem, és vetettem egy-két pillantást oda, meg egy kicsit közelebb hajoltam hogy jobban érezzem, de mindig úgy csináltam ezeket, hogy ne legyen feltűnő. Legszívesebben megszagoltam volna közelről, megcsókolgattam, megnyalogattam volna, de mivel azzal felfedtem volna a féltve őrzött titkomat, nem tettem. Mindig is nagyon hosszú ideig bírtam az aktusokat, a partnereim előbb mentek el, mint én.

Újabban azonban elkezdtem nyíltan hódolni fétisemnek. Előző alkalommal előjáték közben szagolgattam, csókolgattam, nyalogattam a partnerem hónalját, és minden túlzás nélkül állíthatom, soha, de soha nem izgultam még fel ennyire azelőtt. Olyannyira felizgultam, hogy amikor elkezdett orálisan kielégíteni, és a kissé borostas hónalját simogattam közben, pár másodperc alatt végem is lett. Ha nem foglalkozom a szexpartnerem hónaljával, bírom sokáig, ha viszont azt elkezdem imádni, rögvest elmegyek.

Tisztában vagyok vele hogy ez bizarr, de egyszerűen ez velem született, úgy mint például a melegeknél hogy a saját nemükhöz vonzódnak. A szexuális fejlődésem legeleje óta velem van, és nem tudok megválni tőle.

Ti mennyire tartjátok ezt betegesnek? Elítélnétek a párotokat emiatt, ha kiderülne, hogy ő is ehhez vonzódik? Megmondanátok neki, hogy szó se lehet róla hogy ilyeneket csináljatok az ágyban, vagy adnátok egy lehetőséget a dolognak és kipróbálnátok?



2021. aug. 28. 10:45
A kérdező szavazást indított:
Szó sem lehetne róla, szakítanék vele
Nem szakítanék, de nem engedném
Nem vonz a dolog, de a kedvéért hagynám
Kipróbálnám, izgalmasan hangzik, az is lehet hogy megtetszene
Engem is izgalomba hoz, örülnék is egy ilyen partnernek
65 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
76%
Igen, veled szúletett. Ez a gènekben van. A talpfètises gént britt tudósok most fedezték fel. Ezt is fel fogják.
2021. aug. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet egy fétis génekbe kódolva. Honnan tudja az a szerencsétlen DNS, mennyi dolog van a világon? És az újabb dolgokra (pl. dísztárcsafétis, okostelefonfétis) hogyan tudna felkészülni az egész DNS meg minden?

Nekem már az magas, honnan tudjon a DNS arról, hogy van azonos nem és másik nem, és az azonos neműekhez vonzódást kódolja bele az emberbe.

Teljesen más oka lehet, kit mi hoz szexuális izgalomba és miért.

2021. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Először azt hittem, hogy kamu, de ez ahhoz túl jól meg van írva. Nekem ehhez nem lenne gusztusom, ez túl sok, hogy valaki egy hónaljra ennyire rákattan. Csókolni meg nyalni máshol kell.
2021. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%

Kövezzetek meg, nekem nem lenne vele bajom. Szeretek örömet okozni a másiknak, ha ehhez pedig annyi kell, hogy felemelem a karom, szívesen megteszem.

L

2021. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%
Én szakitanek simán a párommal. Ne erre izguljon,ennyi erőből sétál előttünk valaki és felizgul más hónapjára? Kösz nem
2021. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#1, #2

Nem tudom, hogy van-e köze ehhez a géneknek vagy sem, de egy biztos, ezt megváltoztatni nem lehet.


#3

Csókolni meg nyalni nem csak egy helyen lehet. 😉


#4

Örülök, hogy van aki így áll hozzá. 😊


#5

Ez butaság. Ennyi erővel sétál előttetek valaki és felizgul más fenekére... Az rendben van, vagy azért is szakítanál?

2021. aug. 28. 21:28
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért kellett a 4-es válaszolót leértékelni...
2021. aug. 28. 21:42
 8/29 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is ez az egyik,a másik a popsilyuk nyalása,főleg,ha nem frissen mosott és szőrös is kicsit.
2021. aug. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
#8 Az már szerintem undorító
2021. aug. 29. 11:50
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Aki ezért szakítana, az menjen is. Nem tudom hogy lehentek egyesek ennyire prűdek. Kérdező: teljesen átérzem nekem más fétisem van de ugyanaz a mechanizmusa mint nálad.
2021. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!