Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, impotens (vagy legaláb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, impotens (vagy legalábbis merevedési problémás) fiút eltudnátok képzelni szexpartnernek?

Figyelt kérdés

Mielőtt a válasz rögtön a nem lenne, kérlek olvassátok el kicsit a kifejtést is.


Olyan lányokra gondolok elsősorban akinek valami olyan fétise van ami behatolás nélkül is kielégítő neki, vagy aki alapból nem is szereti a behatolást és más módon oldja meg a dolgot. Tudom, hogy nem ők vannak többségben. Viszont érdekes játszótárs simán lehet egy merevedési gondokkal küzdő srác is egy olyan lánynak, aki mondjuk a pegginget kedveli, vagy oda van a nyalásért, esetleg valami erősebb fétise van amihez nem kell behatolás. BDSM mondjuk tök ilyen, ott sok lány nem igényli (oké, főleg a dominánsok).


Szóval, szerinted minden fantáziádat szárnyára eresztve lehetne ilyesmi szexkapcsolatod amit élveznél is?


2021. aug. 28. 22:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igénylem a nyalást, és a pegging-re se mondok nemet, de nem lenne esélye a dolognak, mert a behatolást is igénylem és szopni is szeretek. A behatoláson kívül számtalan más módon lehet kielégíteni a partnert, de mégis számomra ez egy túlságosan fontos dolog.
2021. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Esélytelen
2021. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
korrekt válasz, köszi. megértem.
2021. aug. 28. 22:26
 4/25 A kérdező kommentje:
mármint az első válaszadóé. :D
2021. aug. 28. 22:27
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem a lógó pénisz is nagyon izgat, meg a lógó tojások.

De a behatolást is imádom.

De biztosan lehet találni alternatív megoldásokat, ha mindkét fél rajta van, akkor ezen nem múlhat.

Szexshopokban számtalan eszköz létezik már.

2021. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem, behatolás nélkül nekem nem szex a szex.
2021. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Valamennyire merevedik, de nem lesz elég kemény sajnos behatoláshoz. Bemenni bemegy, csak épp kitudja meddig marad úgy és félkeményen nem is annyira élvezetes a behatolás. Megértem egyébként a hozzád hasonló álláspontokat, mert a behatolás isteni, na meg akkor tud csak 2 ember tényleg "eggyé lenni". :)

Szerintem a felcsatolható jó alternatíva lehet, ha a lány eltud tekinteni attól, hogy az nem én vagyok, hanem csak protézist kaptam... :D Egyébként csak átmeneti a dolog. Remélem. :D

2021. aug. 28. 22:33
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos nem... Mert a Bdsm-el, meg a nyalással nagyon felizgat és a beteljesüles nálam a szexxel jön ltre, de egy olyat biztos kipróbálnk h a merevedési problémás szexpartnerem előtt megdugatnám magam mással. Hátha őt is felizgatná ez a dolog.

Vagy próbálgatnánk dolgokat hátha sikerül...

22l

2021. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha kissé visszahúzódóbb vagy, meg esetleg még nem voltak tapasztalataid, akkor lehet emiatt van a dolog, hogy túlizgulod.

Van sok segítőkész csaj, nem kell tőlük annyira félni.

:)

Simán benne lennének sokan sztem, ha tudják mi a baj, még örülnek is, ha segíthetnek.

xD

És jól teszed, ezt ki kell beszélned.

menni fog az jól, csak az elsőtől izgulsz.

:)


19/F

2021. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szerencsére itt is mindenki segítőkész volt velem és nem letámadtak. :) Nem izgulok egyébként és nem is vagyok szűz, csak depressziós. Ez a fő ok, ezért is írtam, hogy (reményeim szerint) átmeneti az állapot. De azért a vágy a szexre megvan, csak néha nem akar átköltözni lentre is. Egyébként nem tudom, h nekem mennyire lenne kielégítő a szex behatolás nélkül. Köszi #9!:)


#8 a cuckold mondjuk izgalmas dolog, az tényleg lehet mindkét félnek kielégítő, hiszen neked van behatolás is, engem meg izgat a látvány és nyalással én is betudnék kapcsolódni (főleg a végén mikor az a bizonyos kielégülés kell). Azt nagyon szerettem volna egyébként is gyakorolni. Köszi a te válaszod is!

2021. aug. 28. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!