Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Fiúk szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk szerintetek normális, hogy a feleségem sosem csinált orális szexet nekem 13 év alatt? Előjátékként sem. Igazából sosem érintette meg a szájával. Megmondta nem szeretné.

Figyelt kérdés

Pedig teljesen egészséges, tiszta és ápolt 40 éves férfi vagyok. Valahogy nem tartja "tiszta" dolognak. De nekem is csak pár percig akarja hogy csináljam neki. A behatolással nincs gond, csak az orállal.

Köszönöm a normális válaszokat. Nemet és kort is írjatok légyszíves, így jobban leszüröm a tapasztalatokat.



2021. aug. 28. 22:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Van ilyen nő, nem a tied az egyetlen. 48F
2021. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Sztem nagyon nem normális :o

Nem tiszta dolog? A szex sem tiszta dolog, mégis csináljátok.

22l

2021. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
A feleségednek van vallásos múltja? Némely szektás körökben az orális szexet bűnnek tartják.
2021. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha eddig jó volt így akkor nem most fogja elkezdeni, hidd el.

Egy nő vagy szereti csinálni vagy nem. Vagy csinálja unott fejjel mikor lesz már vége nézéssel. Ez ügyben a kapcsolat elején tehettél volna panaszt.


N

2021. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Vannak ilyen nők, a kérdés inkább az, hogy téged ez zavar-e, meg tudsz-e lenni nélküle vagy sem. Láthatóan 13 évig nem zavart, különben nem lenne a feleséged a hölgy. Ha eddig nem csinálta, szinte biztos hogy nem fog változni a dolog, de ezt gondolom tudtad már a kapcsolat elején is. Normális vagy sem, teljesen mindegy, az a lényeg, hogy mindkét félnek megfelel-e vagy sem. A kakiszex se 'normális' végülis, de ha mindketten szeretik csinálni és felizgulnak rá, akkor kit érdekel mi a normális

24N

2021. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%

Miért kéne bármit “normálisnak”, vagy “nem normálisnak” felcímkézni?

Mi a normális?

Mi a nem normális?

Ha megmondta, hogy nem szereti, ennek ellenére elvetted, akkor tudtad mire vállalkozol.

El kell fogadni az embereket olyannak, amilyenek. Ha ez nem megy, keresni kell mást, aki majd megteszi, amire vágysz.

2021. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Normális vagy sem, tudtad hogy nem csinálja, elfogadtad ezzel együtt amikor összekötöttétek az életeteket, ne utólag háborogj! Ha neked ez ennyire extra fontos akkor nem kellett volna összeházasodnotok.
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál... 13 évvel ezelőtt kellett volna szólni.
2021. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Írtam hogy normális válaszokat írjatok. A rövid kioktató válaszokat nem kérek. Könnyű ilyeneket írogatni!

A hosszabb segítő válaszokat viszont köszönöm.

2021. aug. 28. 23:02
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik válasznak ugyanaz a lényege...
2021. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!