Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk heréi nem hasonlítanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk heréi nem hasonlítanak madártojásokra?

Figyelt kérdés

Nem tudom feltűnt-e már másnak is, de annyira érdekesen úgy néz ki nekik, mintha totál madártojások lennének a zacskójukban!

Ők mondjuk komoly dolognak tartják a zacskót, de látványra meg emiatt olyan nevetséges picit. Meg olyan szépen, egyformán állnak benne nekik.



2021. aug. 29. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ja, akkor reggel azért csipogott az egyik golyóm
2021. aug. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyformán állnak benne nekik? Anyukám, te sem láttál még férfit testközelből...
2021. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Na a tiltakozásra számíthattam.

De mondhattok bármit, ránézésre akkor is tojás látszatúak, csak magatoknak nem tűnik fel...

2021. aug. 29. 00:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint galambtojás nagyságú!
2021. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tapogasd ki rendesen. A teteje elég szabálytalan az epididimisz miatt. Ez olykor látszik is. Illetve a bal bogyesz mindig lentebb van (nekem tutira)
2021. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 2-esnek, szerintem sem láttál még férfit/fiút testközelből.

5-össel is egyetértek, a bal golyó nekem is lentebb van, tutira nem szabályos és egyforma a kettő.

2021. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kis igazság azért van benne.

Nekem nem tűnt ez fel eleinte, magunknak máshogyan látjuk.

Jártam úszni, és ott láttam átöltözéskor másoknak is, és kívülállóként valóban olyan tojás látszata van.

Lány szemmel meg lehet ez furcsa legalábbis elsőre.

2021. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
BASSZUS, szerinted miért hívják tojásnak is más szóval? szerintem másnak is feltűnt már, hogy tojás alakúak. te most születtél, vagy miért csodálkozol rá ennyire a világra?
2021. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lányok szokták tojásnak hívni, de nekem pl. nem annyira jön be, mert az olyan lealacsonyító vagy mi.

Akkor inkább legyen golyó (bár nem golyó alakú), de még a here elnevezés is jobb annál, de az meg furán hangzik, meg az nekik lehet visszataszító.


19/F

2021. aug. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg még az zavaró, ha úgy nyúlnak hozzá, mintha gumilabda lenne...
2021. aug. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!