Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex/maszti alatt mit kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex/maszti alatt mit kéne érezni? Mi az az érzéd amiért csináljátok?

Figyelt kérdés

23 éves szűz lány vagyok és mostanában kezdem felfedezni a testem, a szexualitásom (így alakult, tudom hogy későn, de a múlton nem tudok változtatni. Most vagyok együtt az első barátommal)

Próbáltam magam izgatni de sosem éreztem semmi különlegeset. Viszont amikor a barátom kézzel izgatta a csiklóm helyét (rejtett picim van) akkor éreztem valami újat. Vettem egy mini vibrátort kísérletezni (csak csiklónál, mellnél, combnál) hogy mit kéne éreznem és akkor is éreztem hasonlót. Úgy tudnám leírni hogy valami furcsa ami jó is meg nem is egyszerre és abba is akarom hagyni meg nem is egyszerre (Mint pl egy hátmasszázs masszázs a fájó pontoknál. ). Eközben néha lemerevedik a testem, főleg a két lábam és tehetetlennek érzem magam.

Nem tudom eldönteni hogy számomra jó vagy rossz érzés.


A kérdés:

Ti mit éreztek, mi az az érzés, amiért szeretitek a szexet és várjátok


2021. aug. 29. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ösztönös. Először zuhany alatt volt orgazmusom, kb 11-12 évesen. Éreztem, hogy jó érzés simogatni magam, jó a víz, és sikerült. Én azt nem értem, aki ezt nem érzi. Csak csinálom, ami jól esik, néha kísérletezek. Azért várom a szexet, mert nagyon jó, ezt nem lehet megmagyarázni. Ne hagyd abba, kísérletezz, érezd, hogy mi esik jól. És remélem jó tapasztalt a barátod.
2021. aug. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a rejtett pici?

Egyáltalán nincs csiklód? Nekem a vágy és a gyönyörérzet ott tetőződik be, ha nem lenne csiklóm, akkor nem is tudom, fel tudnék-e izgulni. Persze a behatolás is nagyon jó, sőt, anélkül nem is élvezem a szexet, mert a csiklómat magamnak tudom a legjobban ingerelni, de a behatoláshoz igazi férfi kell. Ettől függetlenül mintha az egész szexuális vágy és gyönyörérzet a csiklómban összpontosulna. Nagyon sokat vesztene a szex az élvezeti értékéből, ha nem lenne valami miatt csiklóm. Nem tudom, számít-e a csikló mérete a gyönyörérzet szempontjából, de el tudom képzelni, hogy számít a nagysága, mert a csikló teljes felülete érzékeny és minél kisebb, nyilván annál kisebb felületen érzékeli a gyönyört.

2021. aug. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elvan bújva...

Ne egyből a csikódnak ess.. simogasd magad.. cirógasd.. melleidet, hasad, lábad... És hagyj időt mindenre, soksok előjátékra..

Remélem a partner tapasztalt, mert egy kanos hülyegyerek sokat ronthat az élményen!

2021. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A partner sajnos telejsen tapasztalatlan, de szerencsére nem is kanos hülyegyerek. Pettingnél is figyelmes és együtt próbáljuk kitalálni, mi a jó nekem
2021. aug. 29. 23:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen tapasztalatlan és kanos hülyegyerek között létezik arany középút is.
2021. aug. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj a tapasztalatlanságod miatt, hasonló cipőben járok. :)

Nehéz elmagyarázni mit "kellene" érezned, nekem a semmiből jött az ötlet, - talán film, vagy könyv hatása lehetett - hogy kipróbáljam a masztit. Egy jelenet után irtóra benedvesedtem, letévedt a kezem, és annyira jó, bizsergető, mindent elsöprő érzés volt, hogy nem bírtam leállni. Ilyenkor teljesen kikapcsol az agyam és csak az érzés van meg bennem de, ha ahogy írtad megvolt a "túl sok és kevés egyszerre" érzés akkor jó úton jársz. De ne siettesd a dolgot, jön majd magától. :)

(Nem kérek privátot.)

2021. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Faklyahhh ***** válasza:
Hm jah! Leírni nehéz!. Elmagyarázni is. Deani a lényeg ne kqpkodj és ne nyomd oda erőböl a vibrit mert az túl éles érzés lesz és az nem a legjobb. Inkább finoman lassan csalogasd elő azt a pici csiklót. Nyugi megfog nőlni szépen :) Befog duzzadni körbe a nagy ajkaid minden. Jó nedves legyen ez lényeg. Gondolj arra hogy a csikló makk részén cm2-enkét 60000 idegvégződés van. Szal durca vagy magadhoz vagy hortelen gyors vagy ilyesmi az nem hozza meg a várt hatást. Na most maga az érzés az vmi olyan, hoogy így gyűlik gyűlik a testedben a jó érzés kellemes bizsergés egyre erősebb és erősebb az egész tesből a lábaid közé irányulva összpontosul és kitörni készül, maajd a végén annyira jó és hullámzó lüktető, hogy már tényleg nem akarod abba hagyni éss végül kitörni készül, ott, ott lent a puncidban, igen, étzed ahogy megfeszül picit, amjd elenged és újra egyre erősebben aztán a csiklódban is vmi kellemes szinte csikalndós nagyon erős érzés és bummm. Robbansz. Na kb ez :) ;) :P Nem.Nem kérek privátot pasi vagykk. :) Ne jó talán segítségre szorolú hölgynek vissza írok.
2021. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kisgöncöl ***** válasza:
En is igy voltam sokaig. 21 vagyok es ennyi idosen kezdtem magamhoz nyulni, en szeretem jobban ranyomni a vibratort a csiklomra es gyorsan mozgatni csak igy tudok elmenni, de vibratorral tapasztaltam ki, mi a jo. Viszont elotte neha megprobaltam kezzel es nem elveztem egyaltalan, bugyin keresztul ha simized, ugy is kellemes
2021. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!