Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szerint ez erőszaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint ez erőszaknak számít, én nem így gondolom. szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik nap nem kívántam a szexet de mégis belementem a párom kedvéért. Utána eléggé elkezdtem fájni, mert egy kicsit durva volt velem. Ő szerette volna a második menetet is, én NEM. Ezt meg is mondtam neki többször is(!!!) majd több mint 1,5 óra könyörgés után annyit mondtam neki, hogy siessünk. Az aktus nagyon fájt és amikor kértem hogy lassítson, ő nem tette.

Ezt elmeséltem egy barátnőmnek aki szerint ez valamilyen szinten erőszak, szerintem pedig az ÉN hibám, szerintetek? Beszéljek erről a párommal hogy ez nekem egyébként lelkileg mennyire rosszul is esett?



#nemi erőszak #Belementem mégis
2021. aug. 29. 01:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem akartál szexelni ő még is megdugott, ez erőszak. Én is úgy éreztem magam , mint akit megerőszakoltak amikor betegen hiába ellenkeztem még is szex lett a vége.
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%
Ez erőszak. Te elmondtad neki hogy nem akarod és ö mégis erőltette, sőt, nem vette figyelembe hogy ez neked rossz. Te az ég világon semmi rosszat nem tettél! Én a helyedben rögtön szakítottam volna vele, az 100%...
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
76%

Végülis annyit mondtál siessünk az beleegyezés még női szemmel is. Ha nem akkor nem. Ha meg nem kívánod ne csináld.

N

2021. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked igazad van abból a szempontból hogy ez beleegyezés, viszont előtte én mondtam neki hogy ne. Azért adtam be a derekam mert nem akartam tovább nyúzni magam ezzel. De így utólag eléggé megbántam.
2021. aug. 29. 01:38
 5/45 anonim ***** válasza:
84%

Tudom értem, de legközelebb ne hagyd, így elveszi a kedved. De utána mondtad siessen ez már alapból olyan lahangoló hogy csak ürített rád nem figyelt, arra sem hogy fájt.

Üzenem neki hogy legközelebb hozza meg a kedved simi el bókokkal előjátékkal ahogy kell..


3#

2021. aug. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%
#3 "Az aktus nagyon fájt és amikor kértem hogy lassítson, ő nem tette." Mi ez, ha nem erőszak? Amúgy meg oké hogy úgymond beleegyezett, de ha így kikényszeríti a beleegyezést, akkor az attól még ugyanúgy erőszaknak számít.
2021. aug. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
79%

Miért, az is beleegyezés amikor rád fogják a pisztolyt és te odaadod önként a pénztárcád? Komolyan elmehetnél már aludni #3. Szerintem bőven elég erősen mondta, hogy nem, ha más fél óráig kellett őt győzködni. Gondolom csak azért mondott igent a kérdező, mert inkább belement, csak hagyja abba a párja. A siessünk meg nem beleegyezés, hanem azt fejezi ki, hogy én nem akarom, csak túl akarok rajta esni. Ha meg a pasinak így is van képe megdugni a lányt akkor gratulálok, mert egy önző f*sz.


Másrészt meg "hozza meg a kedved", mi van? Ha épp beteg vagyok, vagy fáradt, vagy épp semmi kedvem szexelni akkor pár csók meg simi nem fogja "meghozni a kedvem". NEM akarok szexelni akkor nem akarok, ha még is neki áll izgatni valaki akkor az ugyan úgy csak győzködés és aljas dolog. Tudom, mert megtették velem. Oké, a párod emiatt nem tűnik nemi erőszaknak, mert már lefeküdtetek egymással és a párok között amúgy is "alap a szex"... Pedig ez nem így van. Akinek van egy csepp önbecsülése az így gondolja. De ti tudjátok, én nem fogok senkit győzködni.

2021. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
78%
bocsi #6, neked zöld kezet akartam nyomni. #7 vagyok.
2021. aug. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
19%
7 es szerintem te vegyél be egy xanaxot alvás előtt..
2021. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
86%
#9 lassan eléred... :D
2021. aug. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!